Oyuncu Kadrosu

Çocukluk Dizisi Demir Kimdir? Mahir’in Oğlu

Çocukluk Dizisi Demir kimdir, Çocukluk Dizisi Ali Kaan olarak kendini tanıtan Demir kimdir, gerçek adı, yaşı, dizileri yazımızda sizlerle!

Fox Tv ekranlarınde her Cuma yayınlanan Çocukluk dizisinde Mahir’in oğlu Ali Kaan uzun süredir merak konusuydu. Sonunda ortaya çıktı. Demir’i sekiz yıl büyüten kadın, hapse düşmeden önce Demir’e bir mektup bırakır.

Ona gerçek anne ve babası olduğunu söyleyen kişilerin geleceğini, kendisi hapisten çıkana kadar onlara inanmış numarası yapmasını, hapisten çıkınca geleceğini yazmıştır. Demir bunları okuduğu için Mahir’e baba demekte hiç zorlanmaz.cocukluk demir resmi

Gülay bu durumu yadırgar ve durumu sorduğunda anne babasını uzun süre görmediği için kabul etmek için bu şekilde davranabileceğini öğrenir. Gülay da Mahir de Ali Kaan’ı bulduk diye sevinirken bakalım onları bu konuda nasıl bir sınav bekliyor izleyip göreceğiz.

Çocukluk Dizisi Demir Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Görkem Mete Demir, Çocukluk Dizisi Demir rolüne hayat vermektedir. Son olarak “Mucize Doktor” dizisinde Cem rolüyle seyirci karşısına çıktı. Ayrıca TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “Vuslat” dizisinde rol almıştır. Bu dizide Can karakterine hayat vermiştir. gorkem mete demir resmi

2006 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, “Baba 1.5” adlı sinema filminde rol almıştır. Aynı yıl Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Bir Litre Gözyaşı” dizisinde Deniz Yürekli rolüne hayat vermiştir. 123 cm boyunda olan oyuncu 28 kg ağırlığındadır.

İlk rol aldığı yapım ise “Yıldızlar Da Kayar” . “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinin sezon finalinde rol almış olan oyuncu, reklam filmlerinde yer almıştır. Netflix dizisi olan “Muhafız” dizisinde de rol almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu