Dizi Haberi

Çocukluk Dizisi Ne Zaman Final yapacak? İşte Cevabı

Çocukluk Final Tarihi netlik kazandı

Çocukluk Dizisi Ne Zaman Final yapacak? Kaçıncı bölümde hangi tarih de final yapacağı bugün itibari ile netlik kazandı. Bu yazımızda hem bu tarihi hem de neden final yaptığı kısaca değineceğiz.

23 ekim 2020 tarihinde Cuma günü başlayan ve daha başlamadan rütük’e binlerce şikâyet giden dizinin tanıtım fragmanı ile büyük yankı uyandırmayı başarmıştır. RTÜK dizinin henüz yayında olmadığını, çocuğa karşı bir işkencenin olup olmadığını yakında takip ettiklerini bildiren açıklamanın ardında dizi ilk bölüm yayınlanmadan Mahir karakterinin çocuklara karşı sert davranışları yerine hemen onları koruyan bir fragman ile imajını düzeltmek için elinden geleni yaptı.

Cuma reytingine dahil olan Çocukluk dizisi ilk başta kimsesizler dizisi olarak her ne kadar adını duyursa da son anda yapılan bir değişiklikle Çocukluk dizisi olarak yayın hayatına 23 Ekim Cuma günü başlamıştır.

Çocukluk dizisi final yapacak

Bugün aldığımız habere göre Çocukluk final yapacağı basına bomba gibi düştü. İşte Çocukluk dizisini final yaptıran nedenler

Çocukluk Neden Final Yapacak

  • ilk imajı kötü vermesi
  • Mahir ile Ayşe’nin aşkı inandırıcı olmaması
  • Çocukların izlediği dizide öpüşme sahnelerin olması
  • Ayşe babası yaşında ki Mahir’i sevmesi
  • Hikaye tam olarak anlatılamaması

Nedenlerinden dolayı Çocukluk dizisi reyting tablosunda tutunamadı. Son reyting tablosunda total sıralamasına baktığımızda ilk yüz içerisinde 13 sırada kendisine yer bulan dizi 11 Aralık Cuma günü nedensiz olarka yayınlanmaması zaten Çocukluk final mi yaptı soruların da beraberinde getirmişti.

Çocukluk dizisi ne Zaman Final yapacak?

Çocukluk dizisi ne zaman final yapacak yazı görseli

Aldığımız haberlere göre kanal dizinin reytinglerinden memnun değil. Bu nedenle bu zaman kadar beklemese de dizi istediği performansı bir türlü yakalayamadığı için Fox TV Çocukluk dizisinin fişini çekti. 11. bölümde 1 Ocak 2021 tarihinde çocukluk dizisi final yapacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu