Haberler

Çok Güzel Hakaretler Survivor Taklidi (Survivor Paradisi)

ÇGHB Survivor Paradisi Gündem Oldu

Çok Güzel Hakaretler Survivor Taklidi özellikle youtube de gündem olan videoların en başlında yer aldı. Şu ana kadar yaklaşık 4,4 milyon kitlenin bu parodiyi izlediğini ve oldukça ilgi gördüğünü görüyoruz.

Çok Güzel hakaretler eski oyuncusu olan Ersin Korkut’un da Survivor  2020 yarışmacısı olması nedeniyle meslektaşları tarafından paradi yapılması, halkın gözünde büyük beğeni topladığını görüyoruz.

Çok Güzel Hareketler ilk dönemden sonra ikinci neslinde çok iyi sinerji yakalayan program, Korona virüs nedeniyle yayın hayatına seyircisiz devam etti. Bu dönemde çok iyi oyunları seyircilerinden uzak olsa da harika işler çıkarttılar.

Çok Güzel Hareketler Survivor Paradosi

Reytinglerde rakip firma olarka Survivor çok iyi reyting alsa da dört dörtlük bir program olmadığını ve programa bir de bu yönden bakın demek adına Çok Güzel Hareketler 2 oyuncuları güzel bir oyunla bizlere bunu anlattılar. İşte ÇGHB Survivor taklidi videosu hemen alt kısımda verilmiştir.

Çok Güzel Hareketler Survivor Paradisi İzle

11 Mayıs 2020 tarihinde Kanal D ekranlarında yayınlanan ÇKGB 2 komedi programında Survivor Taklidi yapıldı. O anları kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için hemen alt kısımda videosu eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Şuan youtube trendlerde gerçekten çok güzeldi özellikle nisa cemal can ve sercan taklidi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu