Oyuncu Kadrosu

Çok Güzel Hareketler 2 Oyuncuları Yeni Sezon (2. Nesil) Tüm Oyuncu Kadrosu

Çok Güzel hareketler ilk defa 7 Mayıs 2008 yılında ekrana geldiğinde oldukça sevilmiş ve bu oyuncular hala aramızda kimisi show programı ile kimisi ses sanatçılığına başlarken Türk medyasına önemli isimleri kattı diyebilirim. Şimdi yeni sezonu ile birlikte eski ruhu yeniden canlandırmak isteyen Yılmaz Erdoğan, 6000 başvuru arasından en yetenekli olanların seçildiği çok güzel hareketler 2 oyuncuları kimlerden oluştuğunu merak ediyorsanız, bu yazımız tamda sizlere göre diyebilirim.

Çok Güzel Hareketler Yeni Sezon Oyuncuları (2. Nesil)

Genel sanat Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı, Özge Toprak’ın yönetmenliğini üstelendiği Necati Akpınar’ın yapımcılığını yaptığı Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezonu ile dopdolu karşımıza geldi. Her hafta pazar günü Kanal D ekranlarına gelen komedi programında arka planda iki yılı aşkın bir emek var. Bu proje iki yıl önce ortaya atıldı ve yeni nesil konusunda karar kılındıktan sonra oyuncu olmak isteyen ve kendi bu platformda olmak isteyen hepsi birbirinden yetenekli 6000 oyuncu adayları arasında elem yapılarak 22 oyuncuya kadar düşürüldü.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Oyuncu Kadrosu Kapak Resmi

Sonrasında sıkı bir çalışmaya başlayan oyuncuların her biri oyunculuk üzerine iki yıl eğitim almıştır. Proje onay aldıktan sonra 17 Şubat Pazar günü ilk kez seyirci karsına çıktı. Birbirinden yetenekli bu oyunculara bakacak olursak;

Ahmet Hilmi Deler

16 Nisan 1994 yılın da Sakarya ilimiz de hayat gözlerini açan Hilmi oyunculuğa çocuk yaşlardan itibaren merak salmıştır. Daha ilk okul yıllarında müsamerelere katılmıştır. Tiyatro Ti’den Temel anlamda oyunculuk üzerine eğitim almıştır. 

Ahmet Hilmi Dereler Resmi (Çok Güzel Hareketler 2 Oyuncusu)

Atakan Çelik

3 Şubat 1990 yılında İstanbul ilimiz de doğumlu olan Atakan şu an 29 yaşında olup, kova burcudur. İktisat bölümü mezunu olan Atakan hep oyuncu olamak istese de annesinin baskısından dolayı bu hayallerine belli bir süre ara verip beş yıl kadar sigortalı bir işte çalışmıştır. Sonrasında hayallarinin peşinden gitmeye karar veren Atakan, 2015 yılında BKM Mutfak ekibine dahil oldu.

Atakan Çelik (Çok Güzel Hareketler 2 Oyuncusu)

Aysegül Yılmaz

13 Aralık 1994 yılında Zonguldak ilimiz de hayata gözlerini açan güzel oyuncu Yay burcudur. Şu an 25 yaşında olan Ayşegül Yılmaz, Kastamonu Üniversitesi Grafik tasarım okurken ailesinden habersiz oyunculuk sınavına girip kazanmış ve hayallerinin peşinden gitmiştir. Beykent Üniversitesi Oyuncuk bölümünü tamamladıktan sonra BKM yapım olan “Delha” isimli sinema filimde rol almış daha sonra Çok güzel hareketler 2 oyuncuları arasına ismini yazdırmayı başarmıştır.

Ayşegül Yılmaz (Çok Güzel Hareketler 2 Kadrosu)

Batuhan Soyaslan

25.05.1992 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açan Batuhan, ikizler burcudur. Şu an yaşında olan Batuhan Lise yıllarında tiyatro ile tanıştı. O yıllarda aldığı ödüller ve sahne onu oldukça büyülemiş. Lakin üniversitede garanti bir işim olsun diyerek Çevre mühendisliği okumuştur. Şu an da bu bölüm üzerine hala yüksek lisan yapsa da oyunculuk üzerine kendisini daima geliştirmeye adamış. Bu yolda yazdığı bir kitabı da var. 

Batuhan Soyaslan (Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Oyuncusu)

Begüm Çağla Taşkın

Bursa ilimiz de 1987 yılında Ağustos ayında hayata gözlerini açan güzel oyuncu şu an 32 yaşında olmasına rağmen yaşını göstermeyen bir fiziği var. İzmir üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan güzel oyuncu hayata atılmak istediğinde gerçekten yapmak istediği şeyin bu olup olmadığını sorguladıktan sonra bu olmadığına kara verip hayallerinin peşinden gitti. Sonrasında BKM ekibine dahil oldu.

Begüm Çağla Taşkın Resmi

Cemile Canyurt

15 Mart 1992 yılında Kırıkkale de hayat gözlerini açan Cemile Canyurt Şu an 27 yaşında ve Balık burcudur. 13 yaşından itibaren tiyatro sahnelerinde yer almaya başlayan Cemile, işte aradığım bu dediği anda babası garanti bir işin olsun deyip baskı kurunca, bir süre oyunculuğa ara vermek zorunda kaldı. Üniversitede okurken de gizli saklı üniversite içerisinde oyunculuğunu geliştirmeye devam etti ve sonunda BKM ekibine dahil olup hayallerinin peşinden gitti. 

Cemile Canyurt (Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Oyuncusu)

Cihan Talay

24 Aralık 1984 yılında İstanbul da doğan Cihan 35 yaşındadır. Baba tarafı Kırıkkaleli, Anne tarafı da Çankırılı olan Cihan’ın babası İşportacılık yapmaktadır. Yılmaz Erdoğan işle birlikte yaklaşık olarak son üç yıldır beraber olan Cihan, kendisini bkm ekibine yazdırmayı başlarmış.

Cihan Talay (Çok Güğzel Hareketler Bunlar 2 Sunucusu ve Oyuncusu)

Ecem Bayır

11/04/1996 yılında İstanbul da hayata gözlerini açan Ecem, koç burcudur. Şu an 23 yaşında olan güzel oyuncu halen İstanbul üniversitesi dil bilimi öğrencisidir. Çocukluğundan beri izlediği karakterleri evde yapmaya çalışan Ecem, Lise yıllarında yaptığı alan tercihi nedeni ile Üniversitede konservatuvar okuyamamış. İlk defa tiyatro sahnesine BKM sahnesinde çıktı.

Ecem Bayır Resmi

Eda Nur Hancı

23 Ocak 1996 yılında İstanbul da hayata gözlerini açan Eda, özel bir lise eğitim görmenin verdiği avantaj ile Yurt dışında kalmış. Ülkesine döndüğünde hayallerinin peşinden gitmeye karar verip, Sadri alışık Tiyatro merkezinde oyunculuk üzerine eğitimler almaya başlamış. Galatasaray Üniversitesi Felsefe bölümünü kazanan Eda burada yabancı dilden uyarlanan çevirileri çevirmeye başladı. Böyle bir imkan eline geçinde bu çevirdiği oyunlarda oynama fırsatı bile buldu.

Ecem Bayır Resmi

Engin Demircioğlu

1982 yılında Bursa ilimiz de hayata gözlerini açan genç ve yakışıklı oyuncu şu an 37 yaşındadır. Eğitim hayatının beli bir dönemini Almanya da devam ettiren Engin 1998 yılında ülkesine geri döndükten sonra mankenlik ve aynı zamanda  fotomodellik yapmaya başladı. 2008 yılında içindeki oyunculuk ruhunu keşfettikten sonra Sadri alışık Tiyatro merkezinde oyunculuk üzerine eğitimler aldı.

Engin Demircioğlu Resmi

Evliya Aykan

Çok güzel hareketler bunlar 2 oyuncuları arasında en dikkat çeken isimlerden biri olan Evliya Aykan; 31 Ağustos 1992 yılında Hakkari de doğdu. Eğitim hayatının belli bir dönemi Van ilimiz de geçen Evliya’nın tiyatro ile tanışması ise 13 yaşında olmuştur. Devlet tiyatrolarında ve özel tiyatrolarında yer almaya başlayan Evliya, ufak ufak sahnelerin tozunu yutmaya başladı. 2011 yılında hayallerinin peşinden gidip, Ankara Hacettepe Konservatuvar bölümünü kazandı. Bir kaç dizi deneyiminden sonra 2017 yılında BKM ekibine dahil oldu. 

Evliya Aykan Resmi

Ezgi Özyürekoğlu

12 Şubat 1990 yılında Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde hayata gözlerini açmıştır. aklında hep oyuncu olmak isterken birden kendisini Uluslar arası ilişkiler bölümünde bulan güzel oyuncu Ezgi, hayallerinin peşini bırakmadı ve üniversite yıllarında tanıştığı tiyatro kulübü sayesinde kendisini geliştirmeye devam etti. Sonrasında 2014 yılında Kadir Has Üniversitesinde film ve drama üzerine yüksek lisansa yapmaya başladı. Sonrasında 2016 yılında BKM ekibi ile tanıştı.

Ezgi Özyürekoğlu Resmi

Fatih Öztürk

17 Haziran 1994 yılında İstanbul ilimizin Şişli ilçesin de hayata gözlerini açan Fatih, şu an 25 yaşındadır. 2003 yılında lisans eğitimi almak üzere Kütahya üniversitesine giden Fatih, ders esnasında öğretim görevlisinin kendisini dersten atıldıktan sonra kantine gidip arkadaşların teneffüste yanına gelmesini beklerken kantinde Tiyatro kulübünün afişini görüp gruba katıldı. Burada oyunculuk üzerine kendisini geliştirmeyi başaran Fatih 2008 yılında Eskişehir Üniversitesinde Konservatuvar bölümünü kazandı ve oyunculuk üzerine lisans eğitimi aldı. Okul bittikten sonra reklam filmlerinde kendisini gösteren Fatih 2018 yılında BKM ekibine dahil oldu.

Fatih Öztürk Resmi

Fatma Tezcan

1998 yılında İstanbul da doğan Fatma 8 yaşında tiyatro ile tanışmış olsa da istediği gibi bir sonuçla karşılaşmadığını, fiiziksel olarak diğer çocuklardan büyük olması nedeni ile alay edilmesi ile tiyatroyu başladığı yıllarda geri bırakıp spora yöneldi. Voleybol ve kürek sporlarında kendisini geliştirdi. ancak hep aklında oyuncu olmak vardı. Artık hayallerini ertelemek istemediği için bu yönde kendisini geliştirmek için oyunculuk üzerine yoğunlaşmak istese de ailesi bir bölüm kazanıp hobi olarak devam etme şartı koşunca İstanbul Üniversitesi Türk dili ve Edebiyatı bölümünü kazandı. Üniversitede okurken Sadri Alışık Kültür merkezinde oyunculuk üzerine eğitimler aldı.

Fatma Tezcan Resmi

Gözde Şencan

1985 yılında İstanbul da doğan gözde şu an 34 yaşındadır. İlk lisans eğitimini Eskişehir de biyoloji üzerine okurken oyuncu olmak istediğini bildiği için aynı üniversitenin konservatuvar bölümün kazandı ve buradan mezun oldu. Ancak hayallerindeki gibi istediği oyuncularda olmanını da zorluğunu yaşadı. Bir tiyatro ekibinin fazla oyuncu alacağını duydu ve hemen peşinden gitti ve seçmeleri geçti. Sonrasında burada kendisini gösteren güzel oyuncu BKM ekibine dahil oldu.

Gözde Şencan Resmi

Gürhan Altundaşar

1984 yılında başkentimiz de hayat gözlerini açan Gürhan, lisans eğitimini Eskişehir Üniversitesi Devlet Konservatuvar alanında aldı. Lisan eğitimini tamamladıktan sorna bir çok tiyatro sahnesinde yer almayı başardı. Sonunda BKM ekibine dahil olan Gürhan şu an 35 yaşındadır.

Gürhan Altundaşar Resmi

Hamza Yazıcı

İlk başladığı günden itibaren mafya babası rolü ile oldukça sevildi ve dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Hamza; 1992 yılında hayata gözlerini açmıştır. Şu an 27 yaşında olan Hamza, oyunculuk ile 16 yaşında tanıştı ve o günden beri oyunculuk üzerine kendisini geliştirmeye devam ediyor.  

Hamza Yazıcı Resmi

Metin Pıhlıs

29 Şubat 1992 yılında Antalya ilimiz de hayata gözlerini açan oyuncu dört yılda bir doğum günün kutlamaktadır. Şu an 27 yaşında olan Metin, balık burcudur. Lisans eğitimini Marmara üniversitesi Sermaye piyasası bölümünü kazandı. Daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Konservatuvar eğitimini aldı. Sonrasında BKM ekibine dahil oldu.

Metin Pıhlıs Resmi

Ozan Can Yiğit

1993 yılında Ankara ilimiz de hayata gözlerini açan Ozan, Ergenlik dönemin zor geçmesinden dolayı istemeye istemeye tiyatro ile tanıştırıldı. Tiyatro sahnelerinde kendisini bulan Ozan, 18 yaşında bu alan üzerine yoğunlaşmaya karar verdi. Amerika da dil eğitimi ve sonrasında oyunculuk eğitimleri aldı. Yaklaşık olarak 2 yıldır İstanbul da ikamet etmektedir.  

Ozan Can Yiğit Resmi

Safa Sarı

İlk gördüğümüz de Bkm’ye ses sanatçısı konuk olmuş sandım. Lakin oyuncu hem sesi hem de oyunculuğu bir harika diyebilirim. Sefa; İstanbul /Üsküdar da hayata gözlerini açtı. Lise yıllarında tiyatro klübüne gitti ve burada olmak istediğini anladı. Hep hayali olan Bkm ekibinde olmanını hayalini kurarken şimdi gerçekten BKM ekibine dahil oldu.

Safa Sarı Resmi

Sema Özkan Yorgun

1984 yılında Antalya ilimiz de hayata gözlerini açan Sema, tiyatro ile orta okul yıllarında tanıştı. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümünü kazandı. Her ne kadar öğretmenlik alanını tamamlasa da bana göre değil deyip tüm kitaplarını çöpe atıp kendisini tiyatro üzerine geliştirmeye başladı.  Şahika Tekand Stüdyo da oyunculuk üzerine eğitimler aldı. Bunun dışında kamera önü eğitimleri de aldı. Şu an 3 yaşında bir kızı olan Sema kendisini BKM ekibinde buldu.

Sema Özkan Yorgun Resmi

Yasin Çam

15/02/1987 yılında İstanbul da doğmasına rağmen Muğla’nın Milas ilçesinde büyüdü. 2006 yılında Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümünü kazandı. Üniversite yıllarında tanıştığı tiyatro da kendisini bulan Yasin, bir çok tiyatro oyununda yer aldı. Okulunu tamamladıktan Sonra Müjdat Gezen Santa Merkezi Devlet Konservatuvarı bölümünü kazandı. Burada 2 yıl kadar oyunculuk üzerine eğitimler aldı. 2016 yılında “Hesapta Aşk” isimli sinema filminde yer aldı. İlk dizi deneyimi ise Yüksek sosyete oldu. En son Elimi Bırakma isimli dizide bölüm oyuncusu olarak izlemiştik

Yasin Çam Resmi

Toplamda 22 adet oyuncu şu an ekran karşısında olsa da zamanla bu sayıya gelen ve gidenler olacağı için değişiklik gösterebilir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu