Tv Programları

Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak (2020-2021)

Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak diye merak edenler için bu yazıyı kaleme alıyoruz. Çok Güzel hareketler yeni sezon olacak mı sorusunun da bu sayede cevaplamış olacağız.

Bildiğiniz üzere ikinci, nesil diye tabir edilen ve yeni oyuncularla eski ruhu yakalamaya çalışan Yılmaz Erdoğan’ın öğrencileri yeni sezonda olacak mı? Merak edenler oluyor. Aldığımız bilgi neticesinde yeni sezon olup olmayacağı konusunda sizleri bilgilendireceğiz.

Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Sezon Başlama Tarihi

28 haziran 2020 Pazar günü bu sezonun son bölümü ile Kanal D ekranlarında yer alacak olan komedi ve tiyatro sahnesini bir arada sunan Yılmaz Erdoğan’ın başında bulunduğu yeni nesil Çok güzel hareketler 2 beklentilerin üzerine ilgi ile karşılandı.

Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Sezon Başlama Tarihi görseli

Sefa’nın birbirinden farklı taklitleri ile dikkatleri daha ilk dakikadan üzerine çekmesi ile bir anda halkın ilgisi Çok Güzel Hareketleri programına yöneldi. Pazar akşamlarının adeta vaz geçilmezi programları arasında yer almayı başardı.

Geçtiğimiz yıl 13 Haziran 2019 tarihinde 18. bölümü ile sezon finaline giden program bu yıl, 28 Haziran tarihinde sezon finali yapacak. Bu yıl 8 Eylül 2019 tarihinde yeni sezonun startını vermişti. 28 Haziran da bu sezonu noktalayacak olan komedi programı gelecek sezonda Kanal D ekranlarında yerini alması bekleniyor.

Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Sezon ne zaman başlayacak görseli

Yeni Sezon başlama tarihi yani Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak diye merak içinde bekleyenler için 13 Eylül 2020 tarihinde sezona startı vermesi bekleniyor. Ancak yeni sezonda Pandemi sürecinin yeniden atak yapması durumuna gire oyuncular önceden stok çekimleri yapmak için erkenden iş başı yapacağı da kulağımıza gelen bir diğer bilgi.

Yeni sezonda oyuncular arasına BKM mutfak ekibinden katılımlar olacak. Zaten sezon içerisinde yeni oyuncuları bünyesine katmıştı. Yeni sezonda da kadrosuna taze kan eklenmesi bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu