Çok Tatlı Sunucusu Kim? Kaç Yaşında? Programın Detayları

Ekranlara yeni dizilerin eklendiği televizyonlarımıza pek çok da yeni program eklendi. Bunlardan biri de Çok Tatlı programı. Peki Çok Tatlı programı sunucusu kim? Sunucusu kaç yaşında? Programın formatı ne? Bu soruların cevapları yazımızın devamında sizlerle.

Çok Tatlı Programı Sunucusu Kim? Nereli? Merak Edilenler

Kanal D ekranlarında yeni bir program seyirciyle buluşacak: Çok Tatlı. Ekranlardan bildiğiniz gibi eski programlardan Çarkıfelek yayın hayatına bu yaz sezonunda merhaba dedi. Emre Karayel’in sunumu ile ekranlara gelen Çarkıfelek’in hemen ardından Kanal D ikinci bir program müjdesi verdi.

çok tatlı programı buse varol resmi

Çok Tatlı adlı program ile seyirciyi farklı bir format bekliyor. Kim çocuğunu daha iyi tanıyor sorusundan yola çıkan programın sunucusu da güzelliği ve tatlı diliyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Güzel sunucunun adı da merak konusu olunca arma motorlarında pekçok kişi Çok Tatlı programının sunucusu kim diye aratır oldu. İşte cevabı sunucunun adı Buse Varol.

Buse Varol kimdir gelin biraz da bu konuda daha geniş bilgi verelim. Şarkıcı Alişan’ın eşi olan Buse Varol, eşi Alişanla dizi setinde tanışmış ve aşık olup 6 Mayıs 2018 tarihinde Swiss Otelde nikah masasına oturmuştur. 1990 Manisa doğumlu olan güzel oyuncu üniversite eğitimini Öğretmenlik Bölümünde almıştır.

Mezun olduktan sonra bir süre dershanede öğretmenlik yapan genç oyuncu, 2012 yılında Miss Turkey yarışmasıyla fenomen olmuştur. Bir süre modellik yapan oyuncu daha sonra Ümit Çırak, Mota Ayla Algan, Müfit Aytekin, Bahar Kerimoğlu’ndan oyunculuk üzerine eğitim almıştır.

Tozlu Yollar adlı dizide rol aldıktan sonra Arka Sokaklar dizisinde polis memuru Yasemin karakterine hayat vermiştir. Son olarak eşi Alişan ile tanıştığı Dostlar Mahallesi adlı dizide Bahar karakterine hayat vermiştir. Sevda Kuşun Kanadında, Şehrin Melekleri, Kış Güneşi oyuncunun rol aldığı diğer yapımlardır. Oyuncunun boyu 1,74 cm, kilosu ise 56 kg. 

 Çok Tatlı Programının Formatı / Nasıl Bir Program?

Kanal D ekranlarında çok yakında seyirci ile buluşacak olan Çok Tatlı aslında İngiltere kökenli bir yarışma programı. “What Would Your Kid Do?” adlı programın dilimize uyarlanmış hali diyebileceğimiz Çok Tatlı adlı yarışma programında her aile çocuğunun ne yapacağını önceden tahmin etmesi gerekecek. Çocuklarının neyi sevdiği, neyden nefret ettiğini, neyi yapacağını veya yapamayacağını tahmin etmesi gereken aileler kıyasıya bir rekabet içinde olacaklar.

Çocuktan Al Haberi adlı programda olduğu gibi her şey çocukların etrafında olacak. Ancak Çok Tatlı adlı programda ebeveynler işin içinde olup evlatlarını en iyi kendilerinin tanıdığını ispatlamaya çalışacaklar. Açıkçası bir izleyici olarak bu tarz programların olması beni çok sevindirdi. Çünkü günümüzde aile ve çocuklar arasındaki o ince bağa vurgu yapan, bu bağı güçlendirmek için atılan bu adım gerçekten takdire şayan. Umarız ki program uzun soluklu olur, bizler de keyifle o güzel anları tv koltuğumuzda izleriz. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın