Oyuncu Kadrosu

Masumlar Apartmanı Emre Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Masumlar Apartmanı Emre Kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Hangi dizide ve filmde rol aldı sorularının yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

TRT 1 ekranlarından yayınlanacak olan kadrosunda Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Alper Saldıran gibi isimlerin yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisinde yer alacak bir diğer oyuncu da netlik kazandı. Masumlar Apartmanı Emre rolüyle ekranlara gelecek oyuncu hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Masumlar Apartmanı Emre Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Enes Demirkapı Masumlar Apartmanı dizisinde Emre karakterine hayat verecek. Son olarak “Gülperi” dizisinde rol almış olan oyuncu hakkındaki detaylar ile yazımıza devam edelim.cop apartman emre resmi

1997 yılında dünyaya gelen genç oyuncu İstanbul doğumludur. Oyunculuk eğitimi sonrasında ünlü şarkıcı Tarkan’ın “Yolla” adlı şarkısının klibinde rol almıştır.enes demirkapi resmi

Dans konusunda da oldukça iddialı olan Enes Demirkapı, kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Ece Sükan ve Tarık Pabuçcuoğlu gibi isimlerin kadrosunda olduğu Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Gülperi” dizisinde rol almıştır. Bu dizide Gökhan rolüyle herkesten tam not almayı başarmıştır.

Yeni sezonda Masumlar Apartmanı dizisinde rol alacak olan oyuncu dizide Emre karakterine hayat verecektir.

Enes Demirkapı Dizileri ve Filmleri (Masumlar Apartmanı Emre)

  • Masumlar Apartmanı (Emre) – 2020
  • Gülperi (Gökhan) – 2018 / 2019

Masumlar Apartmanı Emre Boyu Kilosu

1.82 m boyunda olan oyuncu 75 kg ağırlığındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu