Çukur 10. Bölüm Özeti 25 Aralık Fragmanı

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi 10. Bölümü ile 25 Aralıkta sizlerle olacak. Iste Çukur dizisi 10. Bölüm özet ve fragmanı haberimizin devamında…

Çukur 25 Aralık Özeti

Çukur dizisi 25 Aralıkta Sena Serdar’ı elindeki silah ile vurmuştur. Yamacın müthiş değişimi ile yıkılmış olan Sena Yamaç için birini öldürmüştür. Yamaç Senanın yüzüne bakar. Sena ne yaptım dercesine elindeki silaha bir de öldürdüğü Serdara bakar. Katil olmuştur. Yamaç onu sakinleştirir ve korur. Bu olay Idrise gittiğinde Idris de artık Çukurdan biri olmanın ne demek olduğunu öğrenmiş düşüncesindedir. Zira Çukurda herkes olduğu gibi değil olması gerektiği gibidir. Ancak Feyyaz durmaz ve Çukur’a saldırır. İdris’in evi ateş hattına döner. Sultan kontrol için çıktığında silahlı bir adamla karşı karşıya gelir ama Vartolu adamı vurur. Sultan kurtulur. Yamaç ise kurtarma sebebini sorgular.

Geçtiğimiz bölümde Yamaç Idris ve Senayi kurtarmak için önce Serdarı araştırmaya başlar. Basta onu delirtir hatta kendisinin de gözü kara bir deli gibi davranarak Serdarı panikletir. Aliconun desteği ile Serdar işyerlerini her şeyi tek tek basar. Fotoğrafın birinde arkada çıkan bir kızın peşine düşen Aliço bütün çöp toplayıcılarının bilgisinden yararlanır.

Sonunda kızın geldiği bir evin kapısına gelen Aliço kızı buldukları haberini verir. Yamaç’ın karşısına geçen Serdar baban ve eşin elimdeyken nasıl bu kadar rahatsın diyerek şaşkınlığını dile getirir. Idris ile yalnız kalan Sena ise Idrise sitem eder ve Yamacı değiştirdiklerini söyler. Karaca ise Celasunu izlemeye gittiğinde vurulmuştur.

Annesi ateşinin olduğunu söyler ama hiç de umursamadan Sultan’a görünmesini söyler. Kızının derdinden çok Sultanı önemsemektedir zira. Selim ise Yamacın kötü kokular alıyorum demesi üzerine soluğu Vartolunun yanında alir. Yamaç haklıdır babasının başına bu kadar olay gelmişken Selim nerededir. Vartolu da hemen Avukat Nazımı arar. Nazım ise Beyfendi diye hitap ettiği Baykalın yanına gider. Baykal ise Feyyaz konusunda Yamaça uyarıda bulunur ve sakın davranmasını söyler.

Baykal ise telefonda Yamaçın fena halde Serdara taktığını hatta öldürmek istediğini Vartolu ve Selime ilettirir. Serdar ise bu işi başına açan Selimi öldüreceğine ant içer. Karaca ise tek çareyi her şeyi Celasuna anlatmakta bulur ve vurulduğunu gösterir. Yamaç bir oyun sayesinde  Serdar’ın babasını ve eşini rehin alır. Serdar ikisini görünce son rehin alınan kişinin oğlu olduğunu zanneder ve Yamaç’a oğluna zarar vermemesini söyler ve Yamaç’ın babası ve eşini alabileceğini söyler. Yamaç ikisini kurtarır. Son kutuda rehin alınan kimse yoktur. Telefondaki Yamaç Serdar’a o kadar küçülmediğini gidip oğluna sarılmasını söyler. Serdar Feyyaz ile konuşur. Feyyaz da Yamaç ile konuşur ardından da Serdar’a serbestsin deyince Serdar eline alır silahı Yamaç’ı vuracaktır. Yamaç da hazırlığını yapar. Serdar’ı perişan eden Yamaç, Sena’nın gelmesi ile şok olur. Serdar Yamaç’ı vuracakken Sena elinde silah varken bir silah sesi gelir. Peki kim vurulmuştur? Vuran kimdir? 

Çukur 10. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur 10. Bölüm Özeti 25 Aralık Fragmanı (3 Yorum)

  1. Oyy oyy oyyy süperr ya müthiş bir bölümdüü anlamadığım Yamacın ağzını yüzünü kim bu hale getirdii bakakda görekkkk ????????? ÇUKURRRRR ????????????????Seviyorum aksiyonlu maceralı sırlı dizileri ama kararındaaa ??????

    • bencede süperdi. Ben de Cihan abide aynı bölümü izeledik Çukur’u ben yazdım eger cihan abi Çukur’u yaparsa ben siyah beyaz aşk özetine geçmeyi düşünüyorum