Çukur

Çukur 13 Kasım Özeti 4. Bölüm Fragmanı

Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz’in başrolleri paylaştığı Çukur’da seyirci aksiyon dolu sahnelerle oldukça heyecanlanmakta. Çukur’un 13 Kasım’da yayınlanacak olan 4. bölümde neler yaşanacak, 4. bölüm özeti ve fragmanı haberimizin devamında sizlerle…

ukur 13 kasım resmi 2

Çukur 13 Kasım Özeti

Çukur Dizisinin 13 Kasım’da yayınlanacak olan 4. bölümünde İdris Koçovalı gözlerini açmıştır. Yamaç’ın adeta dilek saatinde dileği kabul olmuştur. İşlerin başına geçen oğlu Yamaç’ı gören İdris Koçovalı çok mutlu olur. Olayların iyiden iyiye karışıklaştığı Çukur’un durumu hakkında Yamaç’a ne yapması gerektiğini söyleyecek olan babası geliniyle yani Sena ile de tanışacaktır. Vartolu ise durdurak vermeden hain planları ile İdris Koçovalı’yı kızdıracaktır. 

ukur 13 kasım resmi 4

Geçtiğimiz bölümde ise Yamaç yaşadığı silahlı saldırıdan kendisini kurtaran olarak bildiği abisine teşekkür ederken Paşa Yamaç’ın eline silahı, tesbihi verir ki ne olur ne olmaz diye. Yamaç ilk olarak Kahraman’ın cenazesini kaldırır. Sena da Yamaç’ın yanına gelince Yamaç çok mutlu olur. Annesi Sultan’ın isteği ile başa geçen Yamaç Vartolu ile mutakabat sağlamak için araya Paşa’nın önerisi ile Baykal’ın öncülüğünde ikili görüşür.

ukur 13 kasım resmi 5

Vartolu Derede uyuşturucu işine girecektir ancak Yamaç’ın şartı uyuşturucu almış gençleri görmemektir. Vartolu kabul eder ve biz işin ticaret kısmındayız burada kullandırtmayız der. Sena ise oldukça yabancısı olduğu bir ortama dahil olmuştur. Yamaç’ın yenge demesine bile sinir olan Sena’ya Yamaç işleri bittiğinde döneceğiz sözünü verir. Sena’nın her tavrı Sultan’ı rahatsız etmektedir ve bir türlü aralarına almak istemez. Sena Yamaç’tan izin alıp yakın arkadaşı Deren’in yanına gider. 

ukur 13 kasım resmi 3

Selim sonunda patlar ve Yamaç’ın herkesin başına geçmiş olmasını her hamlede kıskanan ve belli etememk için kendi içinde savaşan Selim patlar. Yamaç ise abisine bildiklerini söylerken babasının ayakta olmuş olmasını dilediğini söyler. Bunlar yaşanırken İdris Koçovalı da gözlerini açar ve kendine gelir. 

Çukur 13 Kasım Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu