Çukur

Çukur 14 Ekim Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman? (3. Sezon 5. Bölüm)

Çukur 14 Ekim Pazartesi günü 3 sezon 5. bölümü ile ekrana gelmesini bekliyorduk. Hatta yeni bölüm fragmanı da ona göre yayınlanmıştı. Ancak aldığımız bir habere göre 14 Ekim Çukur yayınlanmadı. Çukur 14 Ekim neden yok sorusunun sebebini açıklayacağız. Sadece onu değil, yeni bölüm ne zaman olduğunu da açıklayacağız.

=> [mavibuton]14 Ekim Zalim İstanbul Neden Yok[/mavibuton] diye merak ediyorsanız lütfen tıklayınız.

14 Ekim Çukur neden yok diye sosyal medya adeta yıkılıyor. Zira kendi gününde ve kendi saatinde şaşmadan yayınlanan dizi bu sezon ilk firesini verdi. Yamaç ile Akın’ın karşılaşmasını dört gözle beklerken dizinin yayınlanmasına ara verilmesi, merakımızı adeta i,kiye katladı diyebilirim. Ancak merak etmeyin, yeni bölüm ile ilgili tüyoları yazını içinde vereceğim.

14 Ekim 2019 Çukur Neden Yok?

UEFA euro 2020 eleme maçı 14 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak olmasında dolayı, kanal reytinglerde yine zirvede olmak için bu hafta Çukur dizisini yayınlamayacak. Milli maç yayınlandığı her akşam, günün reytinglerinde zirvede yer almasında dolayı, hem reklam gelirlerinde sıkıntı olamaması hem de zirvedeki yerini korumak maksadı ile Çukur dizisinin 14 Ekim 2019 tarihinde Show TV ekranlarında yayınlanacak olan 3. sezon 5. bölümü maalesef yayınlanmayacak.14 Ekim Çukur Neden Yok görseli

Çukur Yeni Bölümü Ne Zaman? (3. Sezon 5. Bölüm)

Milli takımımız Euro 2020 elemelerinde canla başla mücadele edeceği ve adeta tama mı deva mı? mücadelesine çıkacağı 14 Ekim 2019 Pazartesi günü izleyicileri bölmek istemeyen Ay yapım yeni bölümü yani 3. sezon 5. bölümü 21 Ekim 2019 Pazartesi günü yayınlayacak. Akın ile Yamaç’ın karşılaşması ve yaşadıkları bir sonraki haftaya kaldı. Merak etmeyin. Gelecek bölüm hakkında oldukça iddialı bilgiler ve fragmanı hakkın detaylı bilgileri daha önceki yazımızda vermiştik. Kısaca bahsetmek gerekir ise;

  • Yamaç Çukur’da hakimiyeti sağlayacak
  • Akın ikinci planda kalacak
  • Yamaç Akın’ı adeta azarlayacak
  • Babasının meşhur arabasını Akından alacak

Çukur 21 Ekim Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=a6jEFB5Ur7Q

3. sezon 5. bölümü ile ekrana gelecek olan dizi 14 Ekim de yayınlanması gerekirken 21 Ekimde Milli maç nedeni ile bir hafta geç ekrana gelecek. Biz de bir hafta ara ile gelen bölüm fragmanını hemen alt kısımda sizler veriyoruz.

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı