Çukur

Çukur 19. Bölüm Özeti 5 Mart Fragmanı

Çukur 19. bölüm özetinde yok yok. Neler mi olacak? Gelin hep beraber bakalım…

Çukur 19. Bölüm Özeti

Çukur 19. bölüm özetine bakacak olursak; Emrah Beyfendi’nin desteği ile Çukur’daki dengelerle oynamaya devam etmektedir. Paşa ise İdris’e oğlunun Vartolu olduğunu söyler. İdris ise oğlunu bulmak için her yeri delik deşik arar. Bilir ki Vartolu ölmemiştir. 

 

Geçtiğimiz hafta neler oldu merak edenler ve hatırlamak isteyenler için gelin bir de geçmişe bakalım; Yamaç babasının gittiğine üzülürken bir de Paşa’nın kalp krizi geçirdiğini öğrenir. Selim de gelince beraber hareket ederler. Emmi de Paşa’nın haberini alınca Meke ile yer değiştirirler. İdris ise Emrah Amir’den karakola getirilme sebebini öğrenmeye çalışır.

 

Emrah ise tuhaf bir şekilde orada bulunan polisleri dışarı çıkartıp Kemal’i dövdürür. Çukur ahalisi delirir, İdris ise bunun bir karşılığının olacağının sinyalini verir. Emrah ise tehdit mi ediyorsun diye meydan okumaya devam eder. Çukur ahalisinden dışarda kalanlar ise Emrah’ın nerede yaşadığını öğrenir. Evinin önüne ne kadar çaldıkları altın varsa yığarlar. Emrah uyandığında işi anlar. Altınları çalınca Çukurda kalanlar hep birarada karakolda birlikte olacak ve birlikten kuvvet doğacaktır. Sena ise abisinin geldiğini Yamaç’a haber verir. Sena ise Yamaç’ı dinlerken anlar ki abisi zaten çoktan Yamaç’ın başına bela olmuştur.

çukur 19. bölüm resmi 1

Sena hızla evden çıkar ve abisiyle konuşma niyetindedir. Medet ise gerçek kimliğini söylememek için kendisine yapılan tüm eziyetlere boyun eğer. Selim ise Cemil ile aşk hakkında konuşurlar. Cemil aşk hakkında yasaktır ama istersin işte deyince Selim ile göz göze gelirler. Selim kafı değiştirip oradan kalkarlar. Sena ise soluğu Yıldız’ın yanında alır. Bu sırada abisi arayınca Sena, Yıldız’ın da sözünü dinleyip abisiyle yüz yüze görüşmek ister. Abisi yer ve tarih bildirmek için tekrar arayacağını söyler. Selim ise Beyfendi’ye Emrah’ı kendisini gönderip göndermediğini sorar. Beyfendi ise kendi adamı olmadığını ama işleri tam da istediği noktaya getirdiğini söyler. Beyfendi uzun süredir aradığı zamanın geldiğini ve Yamaç’ın gitmesinin ve başa Selim’in geçmesinin tam zamanı olduğunu söyler. 

çukur 19. bölüm resmi 2

Selim neden Çukur’a bu kadar meraklı olduğunu söyleyince Beyfendi net bir açıklama yapmaz. Tek amacı vardır tek başına Çukur’a sahip olmak. Selim’e de sen olmasan da olsan da ben başa geçeceğim diye meydan okur. Cemil ise evine gittiğinde Ayşe evinde temizlik yapıyordur. Ayşe ile göz göze gelirler ve Ayşe kahvaltıyı bahane edip oradan ayrılır. Ayşe kahvaltıda Selim’i sorar. Selim’in kendisini sormadığını anlayınca üzülür ama Cemil ona destek verir. Ayşe elini tutup Selim’e dönmek istediğini söyleyince Cemil içinin titrediğini hisseder. Yamaç ile Selim ise babasını kurtarmak için karakola gelirler.

çukur 19. bölüm resmi 3

Çıkışta Emrah Sena ile buluşmak için ayrılırken Selim de bir yerde durup Beyfendi’ye Yamaç’a dokunmamalarını söyler. Sena ise giderken Yıldız’a abisinin kontrol delisi biri olduğundan aslında psikopat biri olduğundan bahseder. mekana önce Yıldız girer ama Emrah onun nasıl biri olduğunu nokta atışıyla söyleyip Sena’yı ister. Yıldız ise gitme dese de Sena gider. Yamaç ise Hale’yi Nazım konusunda uyarır. Hale duyduklarına inanamaz ve bunu Nazım’ın yanına bırakmam der ama Yamaç onu engeller ve Aliço’nun yanına getirir.

 

Aliço çok mutlu olur. Hale ise daha sonra geleceğim diyerek oradan ayrılır, hedefi bellidr: Nazım’ın canına okumak. Emrah ile Beyfendi buluşur. Beyfendi Emrah’a oğlum diye hitap eder ve Çukur’u alıp kendisine vermek istediğini söyler. İdrisler ise karakoldan çıkarlar. İdris Paşa’dan oğlunun Vartolu olduğunu öğrenince yıkılır. Beyfendi ise Medet’in yanına gelir ve eline silahı verip Yamaç’ı vurmasını söyler. Yamaç’ın yanına gittiğinde Selim onun önüne atlar. Selim vurulur. Medet yakalanır. Selim hastaneye yetiştirilir. Sena ise abisinin geldiğini babasına haber verip ondan yardım ister. 

Çukur 19. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu