Çukur

Çukur 27 Kasım Özeti 6. Bölüm Fragmanı

Dilan Çiçek Deniz ve Aras Bulut İynemli’nin başrol oyuncusu olduğu Çukur, 6. bölümüyle 27 Kasımda ekranlarda olacak. Çukur 6. Bölümünde olacak? Özet ve fragmanı ile haberimizin devamında…

ukur 27 kasım resmi 1

Çukur 27 Kasım Özeti

Çukur 27 Kasımda; Yamaç evdeki köstebeğin İsa olmadığına bir kez daha inanınca gerçek köstebeği bulmak için çalışmalara başlar. Aliço ise bu araştırma görevinde oldukça büyük bir öneme sahiptir. Sulta ile Sena’nın arasındaki sürtüşmeler hız kesmeden devam eder. Vartolu ise silah sevkıyatında yine yapacağını yapar ve Koçovalıların aleyhine ne yapması gerekiyorsa yapar.  

ukur 27 kasım resmi 2

Kaza sonucu Yamaç iyidir ama Doğukan vefat eder. Emmi ise Doğukanı alır evine götürür ardından evdeki yaşanan cinayete dair tüm delilleri yok eder. Selim ise Vartolu’ya Doğukan’ın parasını sen mi aldın diye hesap sorar. Evet cevabını da alınca o avukata söyle ben bu işi bırakıyorum deyince Vartolu bıraktırmıyorum der ve Selim’i tehdit eder. Yamaç ise babasına evden birinin her şeyi haber verdiğini söyleyince İdris sinirlenir. Sena ile Yamaç barışırken Aliço, depoya gelenin İsa olduğunu söyler.

ukur 27 kasım resmi 3

Yamaç İsa’yı tutar gelir ve İdris’in yanında İsa’yı tekrar sorgular. İsa İdris’in karşısında erir biter affetmesini ister ama İdris İsa’nın çöplükte vurulmasını emreder. Selim ise Avukat Nazım’ın silah sevkiyatı hakkında bilgi vermesi konusunda sıkıştırması ile iyice sinirlenir. Celasun’a yakınlaşmak isteyen Karaca ise hastanede onu ziyaret eder ama Celasun’dan azar işitir. Selim de sonunda İsa hakkındaki gerçekleri öğrenince tedirgin olur. İdris oğluyla yan yana dursa da Selim’de onu rahatsız eden bir şeyler vardır.

ukur 27 kasım resmi 4

  Yamaç ise İsa’nın her şeyi bilmediğini başka bir şeyler olduğunu söyler. Selim ise hemen Vartolu’ya durumu haber verir ardından da İsayı bulmaya çalışır. Sena ise Akşın ile kuaföre gider ve oradakilerle sohbet eder. Yıldızla da tanışır. Akşını da Yıldızın yetimlerini de sevindiren Sena, eve dönünce Sultan’a herkesin bir hayali, isteği vardır hiç düşünmüyor musun diye hesap sorar. Sultan’a adeta meydan okuyan Sena, baskıcı olmasını eleştirir.  Ahmet’in kardeşi kayıptır ve işin içinde Vartolu olunca herkes soluğu orada alır. Yamaç uyuşturucu satmayacaktınız deyince Vartolu adamı Yamaç’a verir. Adam (Tavşancı) Yamaç’a her şeyi anlatır. Doğukan meselesini de anlatınca Yamaç bir kez daha şüphelerinde haklı çıkar : İşin ucunda farklı biri vardır. Selim ise İsa’ya verdiği ile intihar etmesini sağlar. Yamaç ise öğreneceğini öğrenmiş Tavşancıyı geldiği yere- Vartolunun evine- koymuştur. Vartolunun adamları ise Tavşancıyı linç etmiştir. Selim Yamaç’a sevkıyatte sorun olursa hain ya Paşa ya Emmi ya da ikisi birden diye soru işareti oluşturur Yamaç’ın kafasında. 

Çukur 27 Kasım Fragmanı

 

Çukur 6. Bölüm 2. Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu