Çukur 4 Aralık Özeti 7. Bölüm Fragmanı

Aras Bult İynemli ve Dilan Çiçek Deniz’in başrollerinde olduğu Çukur dizisinde heyecan bitmek bilmiyor.  Çukur dizisi 4 Aralıkta ekranlara gelecek olan bölümün özeti ve fragmanı haberimizin devamında sizlerle…

Çukur 4 Aralık Özeti

Çukur 4 Aralıkta; Yamacın artık tek derdi Vartolunun zayıf noktasını bulabilmektir. Yamaç her hareketiyle Vartoluyu kızdırmaya devam ederken Vartolu yeni hamlelerle şah mat etmeyi planlanmaktadır.  Aliço ise Vartolunun her adımını Yamaca söylemeye devam eder. Vartolu mahalle sakinlerinin gözünü boyamaya devam ederken Yamaç onun planlarını suya düşürür.

Geçtiğimiz bölümde ise olanlar şu şekilde ; Selim, Vartolu’yu işleri karıştırmaması için uyarır. Yamaç ise babasına kanıt olmadan gitmeyeceğini açıklarken verdiği örnekle Selim’in yüreğini ağzına getirir. İdris oğlunu çağırır ve intihar den İsa’nın hanımının hamile olduğunu ve ilgilenilmesini ister. Celasun’un annesi de oğlunun hastaneden çıkacak olmasına sevinirken evdeki sıkıntılarla canları sıkılır. Celasun’un ailesi çok zor durumdadır. Sena ise Deren ile konuşup dertleşirken Yamaç da Muhittinle konuşup kafa dağıtır. Vartolu’dan da Doğukan’ın parasını getirmesini isteyen Yamaç, Vartolu’nun mahalleyi çağırıp gaza getirmesine inat Doğukan’ın parasının yetim kardeşlerinin ve dul anasının hakkı olduğunu söyleyince mahalle sakinleri sakinleşir ve ellerindeki parayı Yamaç’a verirler.

Sena ile Yamaç beraber bir partiye gidip rahatlarken Selim ve eşi de yemeğe giderler. Selim eşinden özür diler ve dertlerini döker. Eşi de ona destek olur.  İdris eşinden aş evinin açılmasını isteyince Sultan evin hanımlarını toparlar ve aşevini açmaya gider. Vartolu ise güya sünnet dolayısıyla hayır yapıp mahallenin beğenisi toplarken Yamaç’ın da davet edilmesini ve yapılan hayrı görmesini ister. Celasun ve arkadaşları ise silahları kaçırır. İdris oğlunu Vartolu’nun derdinin uyuşturucu olmadığını söyleyince Yamaç şaşırır ve nasıl fark ettiğini babası ona açıklar. İdris oğlundan dikkatli olmasını ister. Yamaç daha sonra futbol oynayarak rahatlarken Acar da lunaparkta vakit geçirir. Celasunu paşa götürünce Celasunun annesi durumu Akşına haber verir. Senanın da haberi olur. Celasun ise her şeyi itiraf eder ve silahları sattığını söyler. Tam Celasunun elini keseceklerken Sena Yamacı ikna eder. Yamaç geri döndüğünde Celasun ile kapışır. Sena ve Yamaç akşam sünnet düğününe gittiğinde Celasunun artık Vartolu için çalıştığını öğrenir. Vartolu çocukluk aşkı Saadeti arar ve öğretmen olduğu yalanını söyler ve evlenmediği gerçeğini öğrenir. Arada arasam rahatsız olur musun diye sorduğunda da artabileceğini öğrenen Vartolu sevinir. 

Çukur 7. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın