Çukur

Çukur 5. Bölüm Özeti 20 Kasım Fragmanı

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur heyecan dolu bölümlerle ekranlara gelmeye devam ediyor. Dilan Deniz Çiçek ve Aras Bulut İynemli’nin başrol oyuncuları olarak yer aldığı Çukur dizisi 5. bölümünde neler olacak haberimizin devamında…

Çukur 20 Kasımda Neler Olacak?

Yamaç babasının işine karışmasına karşıdır. Problemleri kendi yöntemleriyle çözen Yamaç, Doğukan’ı polise teslim etmek için beraber arabada giderken kaza yaparlar. Doğukan ölür. Yamaç Aliçodan İsa’nın köstebek olduğunu öğrenince İsa’yı hesap sorar. İsa ağzı burnu kan içinde olsa da cevapsız kalır. Selim ise bu durumu haber alınca paçaları tutuşur. Selim ise babasının kendisini görmemesini içerlemişken ve kendini dışlanıyor hissederken yakında büyük bir patlama yaşayacaktır. Akşın ise Celasun’un tavırlarına anlam veremez. Karaca’nın Celasun’a olan ilgisinden habersiz olan Akşın onları yakın görünce çok üzülecektir. Sena ise her zaman olduğu gibi zor bir süreçten geçmekte olan eşine destek olur. ukur 20 kasım resmi 1

Geçtiğimiz bölümde yaşananlara ayrıntılı olarak bakacak olursak ; İdris Koçovalı uyanmıştır. Gelini Sena ile tanışan İdris, yıllar sonra dönen oğlunun eşini gördüğü için çok mutludur. Sena onu traş bile eder. Yamaç da haberi alınca sevinçten havalara uçar. Babasının yanına giden Yamaç, babasının şaşkınlığını görür. Neden geldin deyince Yamaç annem çağırdı der. Babasının sözleriyle ve uyanmasıyla Yamaç her şeyi yerine koyar. Babam uyandı, ona verirsin der. Celasun gizlice Koçovalıların evine girer. Selim ise babasının uyandığına sevinirken babası yanına çağırmayınca gözleri dolar ve oradan ayrılır. Soluğu Vartolu’nun yanında alır. Doğukan hakkında bilgi verir ve işi bitirmesini söyler. Ardından babasının da kendine geldiğini söyler. Vartolu ise bunu öğrenince aşireti çağırır.

ukur 20 kasım resmi 2

Karaca ise Celasun’u odada hırsızlık yaparken yakalayınca elindekini alır ardından zorla Celasun’u öper. Evde ise eşya kaybolunca evin hanımı Sultan çocuk almıştır diyerek Acar’ı suçlar. Sena onu kurtarır ve istediği şeyi bulup ona verir ve Yamaç’ın ben gelene kadar bekle onu kimseye verme dediğini söyler. Yamaç ise Aliço ile sohbet eder. İdris uyuyacakken Sultan’a yeni gelinin üstüne varma alışacak diye hanımını uyarır. Senanın eltisi Ayşe ise Yamaç ve Sena’yı kıskanmaktadır. Zira Selim hala eve gelmemişken Yamaç eşi ile sarmaş dolaştır. Sena ise tarafından uyarıldığı Ayşe’ye bakarak eşini beklemesine üzülür. Yamaç ise eşine bir sürpriz yapar.

ukur 20 kasım resmi 3

Al yazmalım filmini boğaz manzaralı bir yerde eşine izleten Yamaç Sena’yı hem şaşırtır hem de mutlu eder. Selim ise türkü bardadır. Al Yazmalım şarkısını sazla çalan Selim, tershanede çalışan Celal ile tanışırken kendini Kahraman olarak tanıtır. Yamaç babasından dert yanarken Sena babasının onu sevdiğini söyleyip annesinin onu hiç sevmediğini söyler. Sabah olur ama Selim eve dahi gitmemiştir. Bir grup genç ise mahalledeki çöp poşetlerini tek tek toplarken mahalleye Vartolu’nun aşireti gelir.

ukur 20 kasım resmi 4

Yamaç onları görünce bu ne diye sorgular. Vartolu bize daha fazla ev vereceksiniz der. İmalat için adam lazım bunlara da ev lazım. Aliço ise tek tek poşetleri incelemek üzere ayrıştırır. Vartolu ise para saçarak milleti etkilemeye çalışır adeta Koçovalılara Çukur’da meydan okur. Bu sırada Vartolu’yu vurayım derken Celasun Yamaç tarafından bilerek yaralanır. Yamaç ise gelir babasına sen mi verdin emiri, sen demedin mi ne ölüne ne ölüme diye hesap sorar. Babasının eline silahı verir vur beni der. O tetiği çekene kadar ben burdayım bana karışma der. Yamaç Dogukanın problemini çözmek için harekete geçer. Menajeri ben de ona verecek para yok diye dinlenince Yamaç problemi çözmek için dik durur ve oradaki herkesi döver. Dogukana parasını verir ve gidip babandan özür dile onun için yaptım bunları der. Doğukan ise akşama parti yapıyorum deyip uyuşturucu ister. Sultan ise Aksını dışarı çıktığı için cezalandırır saçlarını keser.  Yaman ile yüzleşen Idris yamanın üstüne çok gidince arkadaşı uyarır o olmasaydı sen hayatta olmazdın deyip yaptıklarını anlatır. Yamaç Baysalın yanına gider. Sena ise nefes almak için bara gider çünkü Yamaca kırılmıştır. Yamaç ise Baysal ile dertleşir. Pasa Yamacı arar ve Dogukanın babasını vurduğunu söyler. Uyuşturucu aldığını ve parasına ne olduğunu da hatırlamıyordur. Parayı alan Vartolunun adamı vurmuştur aslında ama madde alan genç kendi yaptı zannetmektedir.  Yamaç Dogukana teslim olmasını söyler. 

Çukur 5. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu