Çukur 5 Şubat’ta Çalan Şarkı #Hiç Işık Yok

Çukur dizisinde Çalan şarkının adı Ne? Çukur çalan şarkının sözleri ne? Çukur 5 Şubat’ta Hangi Şarkı çaldı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Çukur 5 Şubat Çalan Rap Şarkı

 

Çukur dizisinde bu hafta Show tv ekranlarına 15. bölümü ile ekranlara geldi. Daha ilk dakikadan itibaren yine çok güzel bir rep şarkı ile izleyicileri merakta bırakmaya yetti. bizlerde sizler için bu şarkının videosunu sizler ile paylaştıktan sonra Çukur dizisinde 5 Şubat 15. Bölümünde bizleri neler bekliyor kısaca hatırlayalım Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur 5 Şubatta; Yamaç, Kasımın söylediklerini yapınca Kasım geçmişe ait sırları da dökmeye başlar. Yamaç kardeşinin kim olduğunu duyunca ne yapacağını şaşırır.

 

İdris ise Paşa’ya olan tüm güvenini kaybetmiştir. Gitimesini ister ama Yamacın sorusu vardır neden yaptın der ama Paşa sadece ailemi korumak için diye cevap verir. Çukur dizisinin konusu ise Aras Bulut İynemli’nin hayat verdiği Yamaç, mahallede çıkan bir olay sonunda evini ailesini kısaca her şeyi bırakıp kendine yeni bir hayat kurmak istediğini ailesine söyler. Zira ebeveynleri tehlike dolu bir hayatın içerisinde oğullarını büyütmüştür ve bu hayat artık Yamaç için istemediği bir hayattır. Bu kararına itiraz edilmesine rağmen kendi düzenini kuran Yamaç müzikle uğraşmaya başlar.

 

 Babası eskiden bir polis olan Sena ile ortak bir kaderde buluşan Yamaç birbirlerine deli gibi aşık olur. Sena’nın hayat hikayesi de oldukça kötüdür zira ölen annesi ve kardeşinin ölüm sebebi olarak gösterilen biridir. O da hayatında yeni bir sayfa açtığında bu sayfada Yamaç ile aşkları her şeyin önünde olur. İkili beraber Paris’te iken Yamaç’ın ailesinden gelen sürpriz bir haberle Yamaç sevdiğini arkasında bırakıp İstanbul’a çocukluğunun geçtiği noktaya geri döner. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın