Çukur

Çukur 6 Kasım Fragmanı 3.Bölüm Özeti

Show Tv ekranlarının sevilen başrollerinde Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz’in rol aldığı Çukur dizisi 6 Kasım Pazartesi günü yine heyecanlı bir bölümle ekranlarda olacak. çukur dizisinin 6 kasım pazartesi günü yayınlanacak olan 3 bölümünde neler yaşanacak haberimizin devamında…

ukur Dizi Resmi

Çukur 6 Kasım’da ise Yamaç zorla da olsa Sena’yı alır ve evine götürür. Çünkü biliyordur ki Sena’nın da hayatı artık tehlikededir. Sena’yı odaya kilitleyen Yamaç’a defalarca açmasını söylese de Yamaç gözlerinden yaşlar aka aka açmamaya niyetlidir. Sena’yı hiç tanımadığı ve güvenmediği bir ortamda zor günler beklemektedir. Yamaç ise kurtulduğu silahlı saldırı olayından sonra sevdikleri için Vartolu’nun karşısında daha da dik durmaya kararlıdır. 

aras bulut iynemli resmi 6 1

Uzun süredir ailesinden uzakta olan Yamaç Çukur’a döner. Geldiğinde bulduğu Çukur değişmiştir. Abisi Kahraman vefat etmiştir. Babası ise hastanede ölüm kalım savaşı vermektedir. Abisi Selim ise başa geçme mücadelesi vermekte iken Yamaç’ın gelmesi ile tahtın elinden gideceğini fark etmiştir. Yamaç annesinin de isteği üzerine Çukur’u yeniden eski haline döndürmek için uğraşacaktır. Yamaç hastaneye babasının yanına gittiğinde babasını öldürülmekten son anda gazeteci Hale sayesinde kurtulmuştur. Sena ailesinin yanına gitmiştir ancak ailesi beş yıldır aramayıp şimdi gelmiş evlendim diyorsun diye kızar. Annesi oğlunun ölümüne neden oldu diye kızından nefret ediyordur. Sena gittiğine pişman olur. Yamaç Senayı bulur önce Sena kızar ama aşk bu ya sarılır sevdiğine. Selim ise Vartolu ile bir olur ve kardeşinin silahla taranmasını sağlar. Sena yaşadıklarının etkisiyle oldukça gergin ve üzgündür.

Çukur 3. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu