Çukur

Çukur Akın Kimdir? Gerçek Adı Ne? Daha Önce Nerede Oynadı?

Çukur dizisi Akın kim? Çukur dizisinde yeni karakterlerden biri de Akın karakteri oldu. Peki Çukur dizisi Akın kim? Neden hapse girmişti? Ne zaman gelecek? Bu sorularınızın cevabı haberimizin devamında sizlerle…

20 Mayıs 2019 günü ekrana gelen bölüm de Akın Koçovalı olarak gösterilen kişi sahte birisi… Gerçek Akın ölmedi.

Çukur Akın Kimdir? Gerçekte Kim?

Show Tv ekranlarının baş rollerinde Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Perihan Savaş Rıza Kocaoğlu gibi oyunculuğu yaşayarak canlandıran harika oyuncuların yer aldığı [pembebuton]Çukur oyuncu kadrosu[/pembebuton]na yeni isimler dahil olmakta. Bunlardan biri de Çukur Akın karakterini canlandıran oyuncu oldu. Peki Çukur dizisi Akın kim? hangi oyuncu canlandıracağını şimdi ilk defa biz açıklıyoruz.

Önce Akın’ın dizideki karakterinden biraz bahsedelim. Akın, Ayşe ve Selim’in iki çocuğundan biridir. 18 yaşından küçükken, işlediği bir suçtan ötürü parmaklıklar ardında cezasını çekmektedir. Annesi ise oğlu cezasını çekip geri gelmesini ise hasretle beklemektedir. Çukur dizisinde Akın Karakteri (Burak Dadak)

İlk sezon da İdris’e hapisten gelen bir mektup olunca, herkesin ilk aklına gelen kişi Akın olmuşu. İlk sezon hapisten yakında torunum çıkacak sözlerini defalarca İdris karakteri telaffuz edince, bir çok kesim acaba hangi oyuncu Akın karakterini canlandıracak diye merak etti. Lakin bir çok kesim yalan haber yapıp, nabız yokladılar ama gerçek de canlandıracak oyuncu o dönem ortaya çıkmamıştı. Lakin bizler doğru bilgiye her zaman ulaştığımız gibi bugün de gerçek ismi birazdan açıklayacağız. 

Çukur da işler her geçen gün karışmakta ve her yeni gelen isim Koçovalılara karşı sav tutmaktadır. Bu gelen isim ise bir Koçovalı ama babası gibi zamanında hainlik yaptığı gibi yine hainlik yapacak mı? izleyenler çok merak ediyorlar. Bu konuda sizlere doğru bilgiyi vermek için sizleri biraz geçmişe götürmek ve Yamaç’ın silahla vurulduktan sonra gördüğü rüyasına davet etmek istiyorum.Çukur Akın Koçovalı (Burak Dadak)

Yamaç aynı Aliço gibi delirmiş bir vaziyette. Koçovalı’lardan iki akraba birbirlerini öldürmek üzere olan bir sahne vardı ve orada Kökünde ölüm olanını dalında da ölüm var sözleri hala kulaklarım da çınlanıyor. buradan çıkartılacak sonuç Akın’ın aile içinde sıkıntı çıkaracağını kolaylıkla söyleyebiliriz. Şimdi beklenen o isim Gülperi dizisinde Hasan karakterine hayat veren Burak Dakak, Akın Koçovalı olarak oynayacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

12 Yorum

    1. gözlerim doldu ya oysa ki vartolu zalım mı zalım ama çocukluğunda neler yaşamış ya bu bölümde de sadişle olan dakikaları olacak seher yeli şarkısı eşliğinde onların şarkısını dinleyeceğiz seviyorum onları ya çukurda en sevdiğin ikili hangisi peki?

    1. bayıldım ben de nurdanım yamaç bu kördüğümü çözecek az kaldı ama çözülünce neler olacak asıl şimdibaşlıyor kördüğüm

  1. Paşada emmide gele vartolu hele vartolu muhteşem yaaa çirkinlerrr gıllilarr ?? diye bir videosu var bayıldım

  2. Kızz Filiz nerdesinnnn bu fırtına yahuu fırtına ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    1. iş başındaydım nurdanım şimdi gördüm yorumları fırtına koptu ayy yamaçın bayılacakmış gibi olduğu sahnelerde çınlama sesi çok değişikti ya ben bayılacaktım nerdeyse :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu