Çukur

Çukur Baytar Amca Kim? (Yamaç’ı Ameliyat Eden) Oyuncu Kimdir

Çukur Dizisi Baytar Amca karakteri daha doğrusu Çukur Selami karakteri 3. sezon 4. bölümünde dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Yamaç’ı öldürmek isteyen Akın kurduğu tuzak sonucu onu öldürmek için yanan arabanın içinde bırakıp gitse de Yamaç kurtulmayı ve Cumali’nin kapısına kadar gelmeyi başardı. Çukur Dizisi Baytar Amca

cuma ise kapsına kadar gelen Yamaç’ı hayatta tutmak adına aklına baba dostu baytar amcası aklına gelir. Hemen Yamaç’ı alıp sırtına yükleyip, baytar amcanın evine götürüp ameliyat ettirir. Yamaç’ın vücudundan 38 adet parçayı çıkardıktan sonra onu sağlığına kavuşturan baytar amca kim olduğu hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Çukur Baytar Amca Kim?

Yeni sezonda kadroya bölüm oyuncusu olarak katılan ve zaman zaman kadroda yer alacak usta oyuncu İdris Koçovalı’nın arkadaşı Baytar amca rolü ile dahil oldu. uzun Yıllar baytarlık yaptığı için mahalle de baytar amca diye anıldığı için Cuma ilk etapta ismini hatırlayamadı için baytar amca diye çağırmasında dolayı biz de bu karakteri baytar amca olarak sizlere tanıtıyoruz. Çukur dizisi doktor Selami karakterine hayat veren usta oyuncunun gerçek adı Metin Coşkun’dur.

Metin Coşkun Kim?

Bir çok isimin popüler olmasında bir dizinin yada bir filmin diğer oynadığı karakterlere nazaran daha önemli olduğunu ve tanınmasında en büyük etken olduğunu biliyoruz. Metin Coşkun’u da popüler eden bana göre kesinlikle 2002 yılında 1259 boyunca yer aldığı TRT 1 ekranlarında Sinan karakteri ile yenilikçi sns ustası olarak hala hatırlıyoruz. Metin Coşkun ResmiMetin Coşkun 1 Ocak 1948 yılında hayata gözlerini açan usta oyuncu şu an itibari ile 71 yaşındadır. Oyunculuk sektörüne 1070 yılında adım atan usta isim, bu zamana kadar toplam da 55 ayrı projeye adını yazdırmıştır. Bunlar dışında bir çok tiyatro oyunlarında yer alan Metin Coşkun ilk defa kamera karşısına 1984 yılında Sessiz Film isimli dizi ile ekran macerasına başlamış olsa da aslında öncesinde seslendirme sanatçılığı yaptığı için sesi ile hem sinema hem de dizilerde yer almıştır. Daha detaylı bilgi almak isterseniz [mavibuton]Metin Coşkun[/mavibuton] kim konumuza göz atabilirsiniz.

Çukur Baytar Amca’nın diziye katıldığı Bölüm

Show Tv ekranlarında 3 sezon 4. bölümde dizinin kadrosuna katılan Baytar Amcanın geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı