Kim Kimdir

Çukur Cennet Kimdir? Medet’in Sevdiği

Çukur Cennet kimdir, Çukur Cennet gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizilerde yer aldı sorularının merak edilen cevapları yazımızda sizleri bekliyor!

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur dizisinde Cennet, Medet’in aşık olduğu kişidir. Her ne kadar Medet’i abi olarak görse de Medet belli ki ondan etkilenmiştir. cukur cennet resmi

Onun yanında heyecanı zirve yapan Medet’in ne zaman aşkını itiraf edeceği belli olmasa da Cennet, Medet’e destek olan halleriyle seyircinin gönlünü fethetmekte. Bakın Çukur Cennet rolüne hayat veren güzel oyuncu kim!

Çukur Cennet Gerçek Adı Dizileri Yaşı

Aylin Engör Çukur dizisinde Medet’in aşık olduğu Cennet rolüne hayat vermektedir. Gaye Sökmen Ajansa bağlı olarak çalışan Aylin Engör, 11 Nisan 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir.aylin engor resmi

Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Engör, “Cadı Kazanı” ve “Yedi Kocalı Hürmüz” tiyatro oyunlarında yer almıştır.

“Galip Derviş” dizisiyle kamera karşısına geçen oyuncu, “Firuze” dizisiyle kariyerine devam etmiştir. “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde Rachel rolüyle tanınan  Engör, yeni sezonda Çukur dizisinde Cennet rolüyle büyük beğeni almaktadır.

Aylin Engör Dizileri (Çukur Cennet)

  • Çukur (Cennet) – 2020
  • Ufak Tefek Cinayetler (Rachel) – 2017 / 2018
  • Firuze – 2013
  • Galip Derviş – 2013

Aylin Engör Kaç Yaşında? (Çukur Cennet)

Çukur dizisinde Cennet rolüyle dikkat çeken güzel oyuncu 29 yaşındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu