Çukur

Çukur Çeto Kimdir? Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında? Daha Önce Nerede Oynadı?

Yeni sezona günler kala Çukur dizisindeki oyuncukların karakterleri de belli olmaya başladı. Çukur Çeto kim olduğunu ve daha önce nerede oynadığını anlatırken Çukur çetonun gerçek adının ne olduğunu açıklayacağız. 

Çukur Çeto Kimdir? Nasıl Bir Karakter İzleyeceğiz?

Geçtiğimiz yıl 23 Ekimde ekranlara merhaba diyen Çukur dizisi 2. sezonuna hazırlanırken bu yıl yeni isimlerle yeni yüzlerle hikaye kaldığı yerden devam edecek. Ancak bir farkla geçtiğimiz yıl sezon finalinde önemli karakterler ağır darbe almışlardı. Kimisi ölecek kimisi kalacağını merakla beklerken diziye yeni yüzlerin gelecek olması bir çok eski karakterlerinde olmayacağı anlamına geldiği söyleyebilirim. [pembebuton]Çukur Dizisi Akın[/pembebuton] Kim Olduğunu merak ediyorsanız tıklayınız.

Çukur dizisinde bu sezon Kara kuzular çetesini çok sık duyacağız. Geçtiğimiz sezon finalinde hem düğüne baskın veren hem de İdris’in kahvehanesine baskın veren çete koç ova ailesini oldukça zora soktu ve Koç ova tarafında bir çok kişinin hayatına mal olan bu baskını önleyebilecek olan Yamaç ile Vartolu kaldı.

Birde İdris’in yıllar önce ceza evine giren en büyük oğlu Cumali ceza evinden çıkıp mahallesini savunmaya ve Kara kuzular çetesine hak ettiği karşılığı vermeye gelecek. Bunları yaparken de öl Selim’in oğlu Akın da Cumali ve Yamaç’ın eli kolu olacak. Kara kuzular çetesinin en başında Çeto ve ona köpek gibi bağlı adamları olacak. Çeto‘nun en yakın adamı ise Berkay Ateş’in canlandırdığı Mahsun karakteri olacak.

Çukur Çete kim denildiğinde aklımıza ilk gelen acıması olmayan ve hiç bir kuralı ve kaidesi olmayan sadece istediğini almaya odaklı, acımasız biri aklımıza gelsin. Bu karakterin ismi şimdiden tt olur. Benden söylemesi diyerek Çukur dizisinde Çeto karakterini canlandıracak oyuncunun gerçek adı ne? Daha önce nerede oyandı? Kaç yaşında bunları açıklayalım. 

Çukur Çetonun Gerçek Adı Ve Yaşı Ne?

Show TV’nin sevilen dizisi Çukurda Çeto karakterini Erkan Avcı canlandıracak. Ocak 1982 yılında Diyarbakır da hayata gözlerini açan usta oyuncu Mimar Sinan Üniversitesinde oyunculuk üzerine lisans eğitimi almıştır. İlk kez kamera karşısına 2006 yılında “Köprü” isimli dizide Hasan karakterini canlandırması ile bu sektöre adım atmıştır.çukur erkan avcı resmiErkan’ın şansı yaver gitmesi ile dönemin en popüler dizilerinden olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde “”Gürhan” karakterini oldukça başarılı bir biçimde canlandırmıştır. Hemen arkasından 2009 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Sakarya Fırat” adlı dizide dört sezon boyunca Ethem karakterini canlandırmış ve oldukça iyi tepkiler almıştı. En son oynadığı dizi 2017 yılında Payitaht Abdülhamit dizisinde Fehim paşa karakterine hayat vermişti. Çukur dizisine bu sezon katılacak olan oyuncuları görmek için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]. Yeni Sezon fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu