Çukur Dizisi 8. Bölüm Özeti 11 Aralık Fragmanı # Vartolu Çıldırır

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur aksiyon dolu bölümlerle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Çukur, 11 Aralık’ta neler olacak? Çukur 11 Aralık özeti ve fragmanı haberimizin devamında…

Çukur 11 Aralık Özeti

Çukur 8. bölümde; Vartolu Yamaç’ın oyununa geldiği için çılgına döner. Zira elindeki para kaynağı olan uyuşturucuda elinden gidince Vartolu, Beyfendi’den destek ister. Parayı bulan Vartolu daha da çıldırırken soluğu Yamaç ve İdris’in karşısında alır ve artık komşu olduklarını, 3 milyona ev aldığını hava atarcasına ve tehdit edercesine söyler. 

Geçtiğimiz bölümde ise Yamaç herkesi toplar ve Vartolu’nun karşılıksız bir şey yapmayacağını söyler. Yıldız’ın çocuklarına bakma karşılığında bile istediğini yapmasını isteyen Yıldız, Vartolu ile karşı karşıyadır. Yamaç kendisine cevap vermek istemeyen halkın sakladıklarını bulmak için Meke’yi görevlendirir. Oğlu ile problemleri çözme konusunda çakışan İdris, oğlundan pazardaki tezgahının açılmasını ister. Yamaç, Celasun’un annesinin dertlerini dinler ve mahalleliye aç olana yardım edin mesajı verir. Vartolu oyunlarına bir yenisini daha ekler ve Selim’in kafasında Nedret ve Emmi arasında bir şeyler olabilir soru işaretini oluşturur.

Selim ise durumu hanımı ile paylaşır. Ayşe Nedret ile iyi geçinip Emmi ile aralarını yapmasını ister. Ayşe bu isteği sorgulasa da Selim dediğini yapmasını ister. Yıldız, Paşa’nın yanına gider ve kendisine musallat olan adamdan kurtulmak için yardımcı olmasını ister. Paşa bunun Vartolu’nun bir oyunu aldığını anlayınca Yıldız çok utanır, af diler. Yıldız, Vartolu’ya yaptığının işe yaramadığını söyler. Sena Yıldız’ı aradığında ise Yıldız, bir daha aramamasını söyler. Vartolu ise mahalle meydanında Koçovalıları kötülercesine basbas bağırınca Yamaç gelir ve mahallenin Koçovalı mahallesi olduğunu ve kendisinin de misafir olduğunu söyler.

Vartolu bilek bileyince Yamaç ne yapabileceğimi göreceksin diye cevap verir. Vartolu gidince Yamaç mahalleliye Çukur olma bilincini hatırlatır. Emmi de Paşa da takip edildiklerini anlayıp Yamaç’a sormayı düşünürler. Berber Muhittin ise Vartolu’nun adamından Vartolu’nun kim olduğu hakkında bilgi alır. Akşın ise Celasun ile yüzleşir ve Vartolu’nun adamı olmasının hesabını sorar. Celasun ise Vartolu’ya yeni bir fikir vererek gürültü çıkarmaya çalışır.

Vartolu ise tırlarla madde gönderecekken gazetede İdris’in verdiği röportajı görür ve Hale ile irtibata geçer. Vartolu Yamaç’ın oyununa geldiğini fark edince çıldırır. Hale ise Aliço’yu fark edince onunla sohbet eder. Hale’nin iyi davranışları karşısında etkilenen Aliço, Hale’nin yanında olmaktan mutluluk duyar. Sena ise Yamaç’a çok hoş bir sürpriz yapar ve ilk sahneye çıktığı yeri hazırlar ve ondan özür diler. Vartolu ise Saadetle konuşur. Saadetin makyaj yapması, saçını güzelleştirmesi Sultanı kızdırır. Yamaç pazara çıkarken İdris de pazara gider. Selim ise Emmi ve Paşayı Yamaç’a karşı doldurur. Celasun ve Meke kapışır. Vartolu Idrise hoşgeldin demek ister sonra Yamaç ile buluşur. Konuşacaklardır ancak Muhittin Vartolu ile ilgili her şeyi öğrendiği için Yamacın emri ile Mihriban türküsünü açınca akan sular durur. Vartolunun zaafını bulmak için çabalayan Yamaç arayışına devam eder. Yamaç Mihriban kim bulmak için aramaya başlar.

Çukur 11 Aralık Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Dizisi 8. Bölüm Özeti 11 Aralık Fragmanı # Vartolu Çıldırır (5 Yorum)

  1. Filizim ben söz izleyicisiydim. Çok saçma sahnelerden sonra çukurdan sonra izlemiyorum artık. Çukur gerçekten hoş dizi konusu oyuncuları müzikleri bence herşeyi mükemmel. Ama böyle devam edersee tabikii. Aras bulut iğnemlinin oyınculuğunu hep beğenirim zaten bakalım ne olcak Filizcimm

    • söz bozdu nurdan bence de çukur. Ben malesef söze bakıyorum cihan abi Çukur’a bakıyor ben değiştirmek istiyorum am Cihan abi çok beğenmiş vurdulu kırdılı sen sevmessin diyor ben de reklam aralarına izliyorum fragmanı izliyorum geçmiş bir kaç bölümüne bakma fırsatım oldu çok hoşuma gitti

  2. Yanlızz Mihraban türküsünde vartolunun geldiği hali çık sevdim ayakta duramaz hale geldii hainn pis adam ????demek öğretmenn hee pis yalancıııı

  3. Dizi muhteşem gidiyorrrr. Bozmadan 7 bölüm izlefik bakalım aynı tat ve lezzette kaç bölüm sürcek başarılarrrr “”ÇUKURR “”

    • nurdan uzun süre devam edecek söz dizisinin reytinglerinde düşme oldu. Söz izleyizsi çukura geçmeye başladı. Üstüne dizide çok harika seslendirme, Müzik bazende absürt olayları o kadar güzel işlemesi benim çok hoşuma gitti….