Çukur

Çukur Dizisi Akşın Kimdir? İşte Ayrıntılar

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Perihan Savaş gibi usta bir oyuncuyu da oyuncu kadrosunda barındıran Çukur dizisi her bölümüyle seyircinin gönlüne taht kurmayı başarmakta. Sevilen dizi Çukur’un oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu: Akşın. Peki Akşın kimdir, gerçek adı nedir, kaç yaşındadır, nerelidir, daha önce hangi dizilerde rol almıştır gibi pek çok sorunuzun cevabı haberimizin devamında sizlerle…

ukur akşın resmi

Çukur Akşın Kimdir?

Garip bir dünyanın ortasında dünyaya gözlerini açmış olan Akşın Kahramanın kızıdır. Akşın Çukur’a gitmenin yasak olmasını bile bile Çukur’a gönlünü kaptırdığı Celasun’u görmeye gider. Yanında olan Karaca ile Celasun’a giden Akşın babasının ölümü konusunda Celasun’a baş sağlığı dileyen Akşın Celasun’un Nerde Koçovalılar gelirler diye bekledik ama biri dahi gelmeye zahmet etmedi diye veryansın eder. Akşın ise ne kadar zor olsa da kendisi için geldiğini söyler. Celasun’dan seni seviyorumu duymadan yanından ayrılmayan Akşın eve girdiğinde Sultan onların kaçtığını fark eder. Tam fırça çekecektir ki Sena gelir ve zekice bir çözüm bularak hem Akşın’ı hem de Karaca’yı kurtarır. Peki Akşın’a hayat veren kimdir? İlayda Alişan Akşın karakterini canlandırmakta.

ukur akşın resmi 2

İlayda Alişan Kimdir?

1 Ocak 1996 tarihinde ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul’da dünyaya gözlerini açmış olan İlayda Alişan, 1,58 boyunda 48 kilodur. Daha önce Bir Çocuk Sevdim, Gönül Hırsızı, Benim Adım Gültepe, Serçe Sarayı adlı yapımlarda oyunculuğu ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. En son olarak ise 2016 senesinde Bana Sevmeyi Anlat dizisinde rol alan oyuncu, Çukur dizisinde Celasun’a aşık Akşın karakteri ile de adından söz ettirecek bir isim. Kamera karşısına ilk geçişi ise reklam filmleriyle olmuştur. “Erberk Model ve .oyunculuk Ajansı”nda kayıtlı olan oyuncu, güzelliği ile de tüm dikkatleri üzerine çekmekte.

İlayda Alişan Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu