Çukur

Çukur Dizisi Aliço Öldü Mü? Yücel Aliço’yu Vurdu Mu? Yücel Kimi Vurdu?

Çukur dizisi 6 Mayıs 2019 Pazartesi günü 2 sezonun 31. bölümü ile Show TV ekranlarına gelmeye hazırlanırken bomba gibi bir fragman ile seyircinin dikkatini çekmeyi başardı. Yücel birden ayağa kalktığını gören Aliço elinde silah olmadığı için karşı binaya atlayıp kurtulmak isterken Yücel’in de tam istediği oldu. Hem Yamaç hem de Aliço eli kolu bağlı bir halde Yücel’e yakalandı ve silahını ateşledi. Yücel Aliço’yu Mu Vurdu? Yoksa Yamaç’ı mı vurdu diye oldukça çok merak edildi. Bu yazımızda Yücel Kimi vurdu sorusunu cevaplamaya çalışacağız.

Çukur Dizisinde Yücel Kimi Vurdu?

Geçtiğimiz bölümde Yücel’in oyununu anlayan Yamaç, Aliço’yu kendi safına çekeceğini anlayıp onu takip etmişti. Sonrasında ise Aliço hain olmayı kabul etmediği için üstün zekasını Koçovalılar kullanmasın diye onu öldürmeye kalktığı sırada Yamaç yan binadan ateş edip Yücel’i öldürecek kadar ateş etmişti. Yamaç artık her şeyin bitiğini ve rahat bir nefes alacağız deyip arkasını döndüğünde Yücel kendini korumak için giydiği çelik sayesinde hayatta kalmıştı.Çukur 31 bölüm Yücel Kimi Vurdu Aliço öldü mü bölüm resmi 1 -5 Mayıs Pazartesi günü ekrana gelecek olan bölümde ise Yücel yerde ölü gibi yatıp herkesin gitmesini beklemek yerine Yamaç’ın arkasını döndüğünde ayağa kalkıp silahını almaya çalıştığını gören Yücel mene Yamaç’a haber edip karşı binaya atlayıp yanına geleceğini söyledi ama en büyük hatayı yaptı. Yamaç atlayan Aliço’yu kurtarmak için Aliço’yu yakalasa da yukarı çekmekte zorlandığı sırada Yücel hem Yamaç’ı hem de Aliço’yu öldürebilecek bir fırsat yakaladı.

Yukarıdaki yazdığım yere kadar olan kısım fragmandan gördüğümüz kısım. Asıl merak uyandıran Yücel kimi vurdu? Bir kısım intikam almak ve kendisine silah sıkan Yamaç’ı vurduğunu ve aldığı kurşun darbesi ile Aliço’yu tutan elleri serbest kaldığı için hem Yamaç. hem de Aliço öldüğünü düşünenler oldukça fazla olsa da kesinlikle böyle bir şey doğru değil. Dikkat ederseniz, Yücel Yamaç’ı delirtmeye çalışıyor. Daha ne kadar dayanabileceksin yakınlarını kaybetmeye dediğini hepimiz duyduk. Özellikle bir çok operasyonda Aliço’nun hafızası sayesinde sonuca ulaşan Yamaç’ın elini ve kolunu bağlamak için Yücel Aliço’yu vurdu.

Aliço Öldü Mü?

Yücel yakaladığı fırsatı kaçırmadı ve Yamaç’ı delirtecek bir hamle yapıp, Yamaç’a değil Aliço’ya sıktı. Aliço aldığı kurşunlarla ağır yaralanacak. Hepimizin aklında Aliço öldü mü sorusu geldi? Yaptığımız araştırmalarda bu bölümün çekimleri oldukça gizlilik içerisinde yürütülmüş. Zaten binadan binaya atlama çekimleri dahil özel bir alanda çekildiği için bu bölümde olacak olayı çok az kişi biliyor. Ancak bildiğimiz bir olay var ki o da Yamaç bu sezon finalinde tıpkı Aliço gibi delirecek olması.Çukur Aliço (Rıza Kocaoğlu)

Tüm parçaları bir araya getirdiğimiz de Yücel’in dediği gibi delirene kadar ortada bir tek Koçovalı ve onlara yardım eden bırakmayacağım sözünden yola çıkarak Aliço’nun öleceğini düşünsek de ana karakterlerden biri olan ve henüz geçmişi sır perdesi olan Aliço ÖLMEYECEK: Şimdi o sahneleri gösteren fragmanla sizleri baş başa bırakıyorum.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı