Çukur Dizisi Aliço’nun Annesi Kim? Gerçek Adı, Yaşı Bilgisi

Çukur dizisi 3 sezonu ile yine reyting rekorları kırmaya devam ederken 16 Eylül 2019 da sezon başında kadrosuna bir çok oyuncuyu katmıştı. Şimdi Çukur dizisi Aliço’nun annesi olarak yeni bir oyuncu kadroya katıldı. Bu yazımızda Aliço ile Zafer’in annesi olarak kadroya katılan ve Yavuz’un eşi olarak izleyeceğimiz başarılı ismi ve karakteri açıklayacağız.

Aliço’nuın babası Yavuz karakteri olarak bu sezon başında katılan yeni oyunculardan birisi olmuştu. Aliço’nun askeri anlamda yetiştiren isim olan baba Yuvuz dışında bir de hiç merak edilmeyen ve Aliço’yu çok seven annesinin olduğunu gelecek bölümden ibaren izleyeme devam edeceğiz.

Çukur Aliço’nun Annesi Kim?

Kadroya katılan isimlerle hikaye geçtiğimiz sezon açısında çok farklı alanlarda ilerliyor. Geçen sezon Karakuzular ile uğraşan Yamaç ve Koçovalılar şimdi Azer, Timsah Efsun ve içerideki hain Akın karakteri ile uğraşmaya başlayacak. Henüz Yani ile Aliço’nun babası Yavuz karşı karşıya gelmemişti. Artık 3. sezon 7. bölümden itibaren Yavuz ile Yamaç karşı karşıya gelecek.

Buraya kadar her şey normal. Ancak normal olmayan tek şey Aliço’nun Yamaç yada aileden birisini vurmaya zorlanmasıdır. Elbette Aliço Yamaç’ı ve Koçovalı’lardan birisin vurmayacak. Belkide bu yönü ile Aliço annesine benzemektedir. Çukur Aliço’nun annesi kim olduğu paragrafın ilerleyen satırlarında sizleri beklemektedir.

Aliço’nun annesi, babasına nazaran daha insancıl diyebiliriz. Yılarca oğlunu aramış. Ancak bir türlü bulamamıştır. Aliço hem annesinden hem de babasında bilerek kaçmış, İdris babaya sığınımıştır. Çukur mahallesinde kalarak kendisini bulmalarına da müsade etmişi oldu. cukur vldan taşdelen resmi - Çukur Dizisi Aliço'nun Annesi Kim? Gerçek Adı, Yaşı BilgisiAncak Yavuz artık oğlunu ve yaşadığı mahalleyi bildiği için Aliço gizli kalamadı. Yavuz yeniden oğlunu bir tetikçi gibi yetiştirp düşmanlarına karşı kullanmaya çalışırken Aliço’nun annesi bu duruma karşı çıkacak.

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  Çukur Akşın Ölüyor! İlayda Alişan Neden Diziden Ayrıldı? Detaylar

Aliço yıllarca ayrı kaldığı anne sevgisinden uzakta büyümenin ne demek olduğunu anlayacak. bu arada yapımcı dizide gösterilen h,iç bir sahne boşuna değil demişti. Yamaç hastanede delirdiğini görüp kendisini Aliço gibi görmüş, Aliço’yu da iyileşmiş olarak görmüştü. Belki de Çukur dizisinde Aliçonun annesi gelmesi ile Aliço da iyileşebilir. İlerleyen bölümde bu sorunun cevabını izleyerek öğreneceğiz.  Sözlerini burada bitirirken dizide Aliço’nun annesi karakteri ile karşımıza çıkan başarışı oyuncuyu tanıtmak istiyorum.

Vildan Taşdelen (Çukur Dizisi Aliço’nun Annesi)

Çukur dizisinin 3. sezon 7. bölümünde kadroya katılmasını beklediğimiz vwe Aliço’nun annesi, Yavuz’un eşi olarak kadroya katılacak oyuncunun gerçek adı Vildan Taşdelen’dir. En son Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Ufak tefek Cinayetler” dizisinde rol almıştır. Rol aldığı bir diğer yapım ise 2015 yılında yayınlanmış olan “Kiralık Aşk”.cukur vildan tasdelen resmi - Çukur Dizisi Aliço'nun Annesi Kim? Gerçek Adı, Yaşı Bilgisi “İstanbullu Gelin” dizisinin 70. bölümünde konuk oyuncu olarak yer almıştır. “Kadın” dizisinde de hastane görevlisi bayan olarak karşımıza çıkmıştır. “Kızım”, “Tutsak”, “Bizim Hikaye”, “Aldırma Gönül”, “Aşkın Kanunu”, “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”, “Hatırla Gönül”, “Kırgın Çiçekler”, “Roman Havası” rol aldığı yapımlardır.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM