Çukur Dizisi Avukat Nazım Kimdir? Gerçek Adı Ne? İşte Detaylar

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur dizisi Avukat Nazım karakteri kimdir? Gerçek adı nedir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Çukur dizisi Avukat Nazım hakkında merak ettiklerinizin cevapları haberimizin devamında..

Çukur Avukat Nazım Kim?

Çukur dizisine bu hafta yeni karakter olarak dahil olan isim Avukat Nazım. Peki Avukat Nazım kimdir? Çukur dizisi Avukat Nazım, Çukur dizisinde oldukça büyük bir öneme sahip biri zira Vartolu ve Selim’in gizliden gizliye yürüttükleri ve Çukur’u dağıtmaya yönelik kumpasın dengesini altüst edebilecek bir avukat. Selim aslında Yamaç’ın hiç tahmin etmediği hatta İsa’dan şüphelendiği Koçovalıların köstebeği.

Evde olanı biteni Vartolu’ya ilettiği için Vartolu Koçovalıların ne yapacağını çok önceden bilip ona göre tedbirler almaktadır. Yamaç’ı da oldukça kıskanan, üstüne bir de İdris tarafından abisinin ölümünde onu kurtaramadığı için suçlanan Selim başa geçme hayali içinde ne var ne yoksa Vartolu’ya bildirmektedir. Avukat Nazım ise bu ikilinin durumunda önemli bir etkiye sahip. Kötü bir karaktere sahip olan Avukat Nazım’a hayat veren isim ise Ahmet Tansu Taşanlar. 1984 senesinde Başkent’te dünyaya gözlerini açan oyuncu, 1,90 boyunda 85 kilo ve Fenerbahçe fanatiği. Selçuk Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan başarılı oyuncunun dünya tatlısı bir oğlu var. Pek çok tiyatroda yer alan oyuncu, 2008 senesinde Küçük Kadınlar adlı televizyon dizisinde Ceyhun karakteri ile kamera karşısına geçmiştir. Yalancı Bahar, İzmir Çetesi, Bir Bulut Olsam, Analar ve Anneler, Kara Para Aşk adlı yapımlardaki başarısıyla da adından söz ettiren oyuncu son olarak Kara Yazı adlı sevilen dizide Kadir ile seyirciden tam not almayı başarmıştır. 

Ahmet Tansu Taşanlar Resimleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın