Çukur

Çukur Dizisi Azer İle Karaca Evlenecek Mi?

Azer İle Karaca evlenecek mi? Çukur dizisi 3. sezon 15. bölümü ile 30 Aralık 2019 Pazartesi günü Show TV ekranlarına gelecek olan popüler dizide son bölümde Yamaç ve Çukur halkı Azer’i öldürmek için evine baskın yapmaya gittiği sırada evin içinden Selim’in kızı Karaca çıkması Yamaç ve adamlarının planını alt üst etti.

Sosyal medyada “AzKar” olarak kendilerine grup kuran ve ikilinin bir arada olmasını isteyen binlerce kişinin isteği Azer ile Karaca‘nın evlenmesi. Zira ikiliyi bir birine çok yakıştırdıklarını ve Azer ile Yamaç evlilikten sonra aralarındaki husumetin bitmesini, düşmanlara karşı birlik olmasını istiyorlar.

Azer İle Karaca Evlenecek Mi?

Yamaç 3. sezonun başında babasını istemese de öldürmenin cezasını bir bir düşmanlarına keserken bunların arasında Azer de vardı. Azer, kardeşini kaybetmesi ile bedel ödemek zorunda kalsa da Azer durmadı ve yeniden saldırıya geçti. En son bölümde Cumali’nin vurulması olayını planlayan ve gövde gösterisi yapmak için Yamaç’ı telefonla arayıp Cumali’yi gözler önünde öldürmeye kalkması son damlayı taşıran hamle oldu.

Yamaç Azer’in ne kadar çok adamla korunduğunu ve geldiklerinde kendisine tuzak kuracağını bildiği için Çukur mahallesinde ne kadar adam varsa toplayıp, Azer’in villasına baskın düzenledi. Ne amaçla olursa olsun Azer’i evinde öldürmeye giden Yamaç, kapıyı açtığında karşısında yeğeni Karaca’nın çıkması adeta şok etkisi yaptı.

Karaca bu düşmanlığı bitirmek için Sultan anasından yani babaannesinden izin alıp Azer’e bile sormadan onun evine gitmesi Yamaç’ın planını alt üst etti. Tabi bu duruma izin veren annesi Sultan ana olduğunu öğrenen Yamaç hemen gidip, hesabını sormak istese de Sultan hanım bu düşmanlık bitsin diyerek ;Yamaç’a karşı dik durdu.

Azer İle Karaca İle Azer Ne Zaman Evlenecek

Gelelim asıl meseleye Azkar olacak mı? Yani Karacak ile Azer evlenecek mi? aldığımız bilgiye göre bu sezon sonuna doğru gel-gitlerin arasında Azer ile Karaca ilk etapta birbirlerini hiç sevmese de şartların zorlaması ile ikili önce birbirlerin daha yakından tanıyacak.

Tanıdıkça, birbirlerini sevmeye başlayacaklar. Aldığımız bilgiye göre bu sezon finalinde Azkar düğünü olacak. Yaşanacak olaylarda Yamaç ile Azer’i aynı düşmana karşı iş birliği içinde olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu