Çukur Dizisi Celal Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Çukur dizisinde Celal Kimdir? Çukur Celal’in Gerçek Adı Ne? Selim’in Öldürdüğünü Celal Kim? Daha Önce başka bir dizide oynadı mı? Bu soruların cevabını yazımızın devamda bulabilirsiniz.

Çukur Celal Kimdir?

Çukur dizisi bir hafta aradan sonra yine ekranlara heyecanlı, aksiyonlu sahneleri ile döndü. Dizide Selim Koçovalı gittiği pavyonda daha önceden kendisini tanıyan biri tarafından alaycı sözler söylemesi üzerine Selim dayanamayarak kavga eder  ve karşısındaki kişi yere düşer. Selim orayı terk ederken yere düşen kişi Celal ise bunun hesabını saracağını sizler. Anlaşılan Bu Celal Selim’in başına bela olacak. Celal Selim’in gittiği pavyonun sahibidir.

Koçovalı ailesi ile fazlaca anlaşamazlar.  Selim başına bela olmasın diye Celal’in evine gidip onu öldürür ama atladığı bir nokta vardır. Celal’in evinde kamera sistemi ile kayıt altına alınmaktadır. Celal ölürken bile Selim’in başına bela olmuştur. Bizlerde Selim ile kavga eden ve Selim’in öldürdüğü Celal kimdir? Gerçek adı ne? daha önce başka dizide oynadı mı? Bu soruları sizler için araştırdık.

Çukur Celal (Fatih Altun) Kim?

Çukur dizisine bölüm oyuncusu olarak katılan ve Celal karakterini canlandıran, Pavyon sahibini oynayan kişi Fatih Altun’dur. Fatih  Beykent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur.

Daha öce İsimsizler dizisinde Erdal karakterini canlandırmıştı. Fatih aynı zamanda müzisyendir. Diziye ilk bölüm oyuncusu olarak geldiğinde Al yazmalım türküsünü de seslendirmişti. Ayrıca Fatih Trt 1 de yayınlanan Yüzyıllık Mühür projesinde yer almıştı. Fatih sadece dizilerde değil reklam çekimlerinde de yer almıştır. 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 8 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Dizisi Celal Kimdir? Gerçek Adı Ne? (1 Yorum)

  1. MaşaAllah çok hızlısın Filizimm bu adam nasıl oluyorda selimin cebinden ehliyetine bakıyorr şüphelendim bunları ilk görünce neyle korkutuyorlar bu selimi herkesin dediğini yapıyor ?? hainn