Çukur

Çukur Dizisi Çivi Kimdir? Çukur’a Sürpriz İsim!

Show Tv’nin Pazartesi günleri ekranlara gelen dizisi Çukur’a yeni oyuncu müjdesi! Çukur Dizisi Çivi Kimdir?  İşte detaylar.

Yamaç ve Koçovalılar Çukur halkını korumak için ellerinde geleni yaparken düşmanlar birbiri arkasına gelmeye başladı. Aldığımız bir haber bizleri oldukça heyecanlandırdı.

Şu na için popüler oyuncu tarafından herhangi bir açıklama gelmedi. Ancak buna rağmen böylesine önemli bir oyuncunun Çukur dizisi Çivi karakterini canlandırma haberlerini vakit kaybetmeden sizlere vermek istedim.

Çukur Dizisi Çivi Kim

En son Söz dizisinde Yavuz komutan karakterine hayat veren popüler oyuncu Tolga Sarıtaş çukur dizisinde çivi karakterine haber vermesi gündem de. Çivi karakteri dizide Yamaç’ın düşmanı değil dostu olacağını ama ilk karşılaşmaları çok iyi olmayacağı yönünde bilgiler var.Çukur dizisinde Çivi - Tolga Sarıtaş

Tabi bunlar sadece fısıltı haberlerinden öteye maalesef geçmiyor. Bir kaynak bu konuda ciddi bilgi verse de henüz güvendiğimiz kaynaklardan konu ile ilgili bilgileri teyit edemedik. 

Çukur Çivi Gerçekte kimdir

Şu an için aldığımız bu haberli teyit edemesek de bir kaç bilgi kaynağımız Çukur dizisindeki Çivi karakteri için Tolga Sarıtaş’ın adı geçtiğini bildirmekte.

Tolga Sarıtaş; 30 Mayıs 1991 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açan yakışıklı oyuncu, şu an 28 yaşındadır.

İkizler burçlu olan oyuncu, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Coğrafya bölümünü dışarıdan okuyarak tamamlamıştır. Aslen Sivaslı olan Tolga, Esenyurt Belediyesinin tiyatro sahnesinde oyunculuğa adım attı.Tolga Sarıtaş resmi

Kendisini tiyatro sahnelerinde geliştiren oyuncu, ilk defa kamera karşısına 2010 yılında “Öyle Geçer Zaman ki” isimli dizide oynadığı rol ile ekranlarda gözükmeye başladı.

Lakin, ülke çapında tanınan bir oyuncu olması, 2013 yılında dönemin en önemli dizilerinden olan “Muhteşem Yüzyıl” isimli dizide Şehzade Cihangir karakteri ile tanınmış, Güneşin kızları isimli dizide ise oldukça popüler bir oyuncu haline gelmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu