Çukur

Çukur Dizisi Deren Kimdir? İşte Oyuncu Hakkında Ayrıntılar

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur dizisi yeni bölümleriyle yürekleri ağızlara getirmeye devam etmekte. Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz’in başrol oyuncu kadrosunda yer aldığı Çukur’un konusu kadar oyuncuları da dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Çukur’un 6 Kasım Pazartesi günü yayınlanan 3. bölümünde dizinin yeni yüzleriyle tanıştık. Bunlardan biri de Sena’nın arkadaşı Deren’dir. Peki Deren kimdir, gerçek adı nedir, nerelidir, hangi dizilerde rol almıştır gibi oyuncu hakkında pek çok detay haberimizin devamında…

ukur deren resmi

Çukur Deren Kimdir?

Sena daha önce hiç tanımadığı hayalinin yamacından geçmeyen bir hayatın içine düşmüştür. Sevdiği adam Yamaç için her şeyi göze alan güzel Sena, evin direği konumundaki Sultan’ın da nefret dolu bakışlarına maruz kalmaktadır. Evin içerisinde olup biteni farklı bulan Sena evde kendisine arkadaşlar da edinmiştir. Bunlardan biri Kahramanın kızı Akşıdır. Çukur’a Celasun’u görmeye giden Akşın ve Karaca’yı Sultan’ın hışmından koruyan Sena Akşın’a yeni bir arkadaş olmuştur. Evden dışarı çıkma konusunda evdeki kadınlara büyük bir baskı uygulanırken Sena Yamaç’tan izin alır ve arkadaşı Deren’in yanına gitmek istediğini söyler. Deren Sena’nın derdini anlatabildiği tek arkadaşıdır. Deren’e hayat veren isim ise Beste Kanar.

beste kanar resmi 4

Beste Kanar Kimdir?

Beste Kanar pek çok oyuncu gibi imkanlar şehri İstanbul’da dünyaya gelmiştir. “Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü” mezunu olan güzel oyuncu kameralarının önüne bir yarışma programı olan Kim Milyoner Olmak İster ile geçmiştir. Yarışmacı koltuğunda oturan Beste Kanar ilk üç soruda doğru cevabı verse de finale ulaşamamıştır. Ardından Hanım Köylü adlı televizyon dizisinde rol alan başarılı oyuncu son olarak 2017 senesinde Star Tv ekranlarından yer alan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol almıştır.

Beste Kanar Resimleri

 

 

 

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu