Çukur Dizisi Karaca Kimdir? Gerçek Adı Ne? İşte Ayrıntılar

Pazartesi günlerinin fenomen dizisi Çukur hem konusu hem de oyuncuları ile oldukça fazla beğeni toplamakta. Çukur dizisinde Karaca karakteri de seyircinin dikkatini çekenlerden. Peki Karaca kimdir? Gerçek adı nedir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Bu ve bunun gibi aklınıza gelebilecek tüm sorularınızın cevabı haberimizin devamında…

Çukur Karaca Kimdir?

Show Tv ekranlarının en sevilen dizilerinde biri olan Çukur dizisinde Karaca, Selim ve Ayşe‘nin kızıdır. Akşın ile de kuzen olan Karaca, mizaç olarak annesine benzemektedir. Celasun‘un Akşın‘a aşık olduğunu bile bile Celasun’u zorla öpen Karaca , Akşın’ı kıskanmaktadır. Celasun’a olay yeri baskını gibi baskın yapan Karaca ona yardım etmenin karşılığında onu öpmüştür.

Annesi Ayşe ise Sena ile Yamaç’ın birbirlerine olan aşklarına imrenirken Selim’in akşamları dahi eve gelmemesini içerleyen biridir. Kızı da aynı kendi gibi Akşın ve Celasun’un sevgilerini kıskanmaktadır zira Celasun ona ait olmalıdır. Peki Karaca’ya hayat veren oyuncu kimdir? Çukur dizisinde Karaca karakterini canlandıran isim Ece Yaşar. 1994 senesinde başkentte dünyaya gözlerini açan oyuncu, Ankara Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur.

1,65 boyunda 53 kilo olan güzel oyuncu, oyuncuların pek çoğuyla tiyatro oyunlarında rol almıştır. Ata binmeyi, tenis oynamayı seven güzel oyuncunun en sevdiği hayvan da kedi. Daha önce star tv ekranlarının sevilen dizisi Kara Sevda dizisinde rol almıştır. Pekçok tiyatro oyununda rol alan başarılı oyuncu, dizi sektörüne de Kara Sevda ile adım atmıştır. Çukur dizisinde de Karaca karakteriyle adından söz ettirecek bir isim Ece Yaşar.

Ece Yaşar Resimleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Dizisi Karaca Kimdir? Gerçek Adı Ne? İşte Ayrıntılar (1 Yorum)