Çukur

Çukur Dizisi Mahsun Geri Döndü! Peki Ama Neden?

Çukur dizisi Mahsun Geri Döndü 23 Aralık 2019 Pazartesi günü 3. sezon 14. bölüm de Mahsun Neden Geri döndü? İşte detaylar.

Bildiğiniz üzere Yamaç her başı sıkıştığında kendisini ya Cumali’nin yada da sevdiği ve güvendiği insanların yanında gözünü açıyor.Oraya ise nasıl gittiğini hiç mi hiç hatırlamıyordu. Bu konuda bir çok Efsun’un yardım ettiğini düşünenler ile hayalinde olan bir karakterin de yardım ettiğini düşünenler olmuştu. Ancak Yamaç daha bu durumu hiç bir şekilde açıklayamıyordu.

Özellikle düşmanların tuzak kurduğu zamanlar da bir Hızır gibi yetişiyor, Yamaç’ı etrafını saranların içinden alıp çıkarıyordu. Ancak hiç birisinde Yamaç bu kişinin yüzünü dahi görememesi kafasını karıştırıyordu.

Çukur Dizisi Mahsun Geri Geldi!

Bildiğiniz üzere Karakuzular’ın başında Çeto ve yanında ise Mahsun vardı. Mahsun ile Çeto yetimhaneden eski dostlar olmasından dolayı, birbirlerine aşırı bir güven vardı. Ancak Yamaç’ın sayesinde Mahsun kendisine ihanet eden Çeto’nun foyası ortaya çıkınca, Mahsun Çeto’nun öldürülmesine mani olmamış, kendisinde çekip gitmişti.Çukur dizisi Mahsun geri döndü - yazı görseli

Bizler de dahil olmak üzere Mahsun diziden ayrıldığı haberlerini yapmıştık. Tabi bu durumu Mahsun karakterine hayata veren oyuncu da yaptığı paylaşımda veda manasında gelen bir paylaşımdı. Ancak görüyoruz ki Mahsun geri geldi. Yoksa yeniden Karakuzular’ın başı olarak mı geldi? Hemen cevap vereyim. Kesinlikle bu sefer Karakuzular’ın başı olarak değil, Yamaç’ın en yakın dostu olarak katılacak.

Mahsun Neden Geri Geldi?

Yıllardır Çeto ile yedikleri içtikleri ayrı gitmediği için bir yalanın arkasında yıllarca saklandıklarını ve kendisine her dakika yalan söylediğini bizzat Koçovalılar sayesinde öğrendi. Mahsun Çeto’nun aksine ahde vefaya önem veren birisidir. Zira bu durumu bir çok kez dizide karşılaştık. Şimdi geri gelmesinin tek amacı, yıllarca inandığı yalanı canı pahasına da olsa ortaya çıkartan Koçovalılar ve başlarındaki Yamaç’a yardım etmek için geri geldi.Çukur Dizisi Mahsun neden geldi - yazı görseli

İlk zamanlar bu durumu Yamaç’a yada Koçovalılar’dan birisine söylemeyi düşünen Mahsun, bu duruma hiç birisinin inanmayacağına, geçmişte Koçovalılara ve ailesine çok eziyetler ettiği için bu talebi havada kalacağını düşündüğü için en çözümümün dışarıdan, gizlice yardım etmek olduğunu düşünür.

Yamaç’ın peşinde ona yapılacak tuzakları engellemek için her daim yardımcı olsa da son lunapark operasyonunda Yamaç’a kurulan tuzağı engel olur. Yamaç kendisini defalarca ölümden kurtaran bu kişinin kim olduğunu görmek için onu durdurmak maksadı ile vuracak. Yüzünü çevirip baktığında ise gözlerine inanamayacak. Çünkü yıllarca kendisine ve ailesine kötülük yapan Mahsun olduğunu görecek.

[mavibuton]Çukur Dizisi Mahsun[/mavibuton] Kim? olduğunu merak edenler için mavi butona tıklayıp, ilgili yazımıza ulaşabilirsiniz.

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı