Çukur Dizisi Nedret Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur dizisinde Nedret kimdir? Gerçek adı nedir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? İşte tüm bu sorularınızın cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Çukur Nedret Kimdir?

Nedret, vefat eden Kahraman’ın eşi ve konağın en büyük gelinidir. Kahraman’ın vefat etmesiyle yıkılmıştır zira eşine çok sadık biridir. Kızı Akşın ve oğlu Acar ile kalakalan Nedret, Sultan’ın da sevdiği gelinidir. Çünkü Sultan kendi seçmiştir gelinlerini Sena dışında tabi. Sultan’ın bir dediğini iki etmeyen Nedret, Kahraman’ın vefatından sonra Emmi’nin desteğini görünce biraz duygusal anlamda yakınlaşma hissetmiştir. Dertlerini dinlediği ve söylediği tek insan olan Ayşe ise bu durumu hemen Sultan’a yetiştirmiş ve Emmi ile Nedret arasında bir şeyler olabileceğinden bahsetmiştir.

Aralarını yapmak için de uğraşan Ayşe’nin amacı Selim’in kendisine söylediğini yapmaktır. Nedret Sultan dışarı çıkma dedi diye evden adımını dahi atmazken Senadan aldığı kuvvet ile Sultan’ın karşısında dimdik durabilmiştir. Nedret’in gerçek adı ise Zeynep Kumral. Son olarak Kanal D ekranlarında çarşamba günü yayınlanan Meryem dizisinde Savaş’ın vefat eden eşi Sevinç’in annesi rolü ile karşımıza çıkan oyuncu, 1975 senesinde kültür başkentimiz İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Koç burcu olan oyuncu, 1,64 boyunda ve 51 kilodur. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan Zeynep Kumral, ilk oyunculuk deneyimini TRT1de yayınlanan Ayrılsak Da Beraberiz adlı dizi ile kazanmıştır. Daha önce rol aldığı yapımlar ise şu şekilde; Sevdam Alabora, Koyu Kırmızı, Son Yaz Balkanlar, Gölgesizler, Şüphe, Paramparça Aşklar, Sağır Oda. 

 

Sizlere bir soru: Sizce Emmi-Nedret yakınlaşması devam eder mi? Yorumlarınızı bekliyoruz…

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın