Çukur

Çukur Dizisi Nehir Karakterini Bakın Kim Canlandırıyor?

Show TV’nin sevilen dizisi 16 Eylül 2019 tarihinde ikinci sezonuna başlarken, yeni sezonda kadroya dahil olan isimlerden bir tanesi de Çukur Dizisi Nehir karakteri oldu. Yeni sezon fragmanı henüz yeni çıkmış iken diziye katılan isimlerin de bir bir ortaya çıkmaya başladı.Çukur Nehir (Hazal Subaşı) Resmi

Ay yapım tarafından yapımcılığı yapılmakta olan diziden haber alabilmek oldukça güç. Aldığı reytinglerin yüksek olması nedeni ile yaz boyunca cast çalışmalarını çok titizlik ve gizlilikle yürütüldüğü için yeni sezonda kadroya dahil olacak isimleri önceden alabilmek oldukça güç olan diziye yeni sezon başlamadan aldığımız istihbarat bilgisine göre Çukur Nehir karakteri oldukça tanıdık bir isim ile karşılaştık.

Çukur Dizisi Nehir Kim?

Yeni sezon da en çok merak edilen konulardan biri olan İdris baba öldü mü? Koçovalılar ceza evinden çıkacak mı? Yoksa kaçacak mı? Yamaç, Aliço gibi delirdi mi? gibi soruları bir kenara bırakıp, bu sezon kadroda bomba isimler dahil olmaya devam ediyor.

İlk olarak basına yansıyan Çukur Efsun karakteri, Beyefendinin kızı olarak çukur mahallesine intikam almaya geldi. Bunun hemen peşinden kendisini Adını Sen Koy dizisi Zehra karakteri olarak tanıdığımız güzel oyuncu, Çukur dizisi şarkıcı Nehir karakteri olarak yeni sezonda karşımızda olacak.

Çukur dizisinde Şarkıcı Nehir olarak kadroya dahil olan güzel oyuncunun gerçek ismi Hazal Subaşı’dır. Hazal, en son Halka dizisinde Komiser Bahar rolü ile çok ama çok farklı bir rolü başarı ile canlandırmış olsa da dizinin aldığı reytinglerden dolayı, final yapması nedeni ile Hazal Subaşı’nın yeni sezonda hangi diziye dahil olacağı oldukça merak ediliyordu. Bir ara ismi Edho, Şampiyon ve Diriliş Osman dizisinde adı geçse de en sonunda tescilli güzelin yeni adresi Çukur dizisi oldu.  Çukur Dizisi Nehir (Hazal Subaşı) Resmi

Hazal Subaşı, ilk dizi deneyimini Adını Sen Koy isimli dizide Zehra karakteri ile oldukça beğenilmiştir. Hatta Zehra ve beraberinde Ömer karakterinin diziden çıkması ile Adını Sen koy Dizisi final yapmak zorunda bile kalmıştı.

1996 yılında İzmir ilimiz de hayata gözlerini açan tescilli güzel, lisans eğitimini yine İzmir ilimiz de bulunan İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümün de lisans eğitimini tamamlamıştır.

Adını Sen koy dizisinden sonra Bir Umut Yeter isimli dizide Elif olarak karşımıza çıksa da dizinin ömrü çok uzun sürmeden bitmiştir. Sonrasında 2019 yılında TRT 1 ekranlarında Halka dizisi Bahar karakterini canlandırmıştı.

Hazal Subaşı’nın Yer Aldığı Diziler

  • 2019 – Halka (Bahar)
  • 2018 – Bir Umut Yeter (Elif)
  • 2016 – Adını Sen Koy (Zehra)

Henüz oyunculuk serüvenin çok başında yer alan güzel oyuncuya başarılar dileriz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu