Çukur Dizisi Vartolu Kimdir? Gerçek Adı Ne? İşte Detaylar…

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlediği dizi Çukur 23 Ekimde Show Tv’de izleyici ile buluşacak. 16 Ekimde Çukur adlı dizinin ilk fragmanı yayınlandı. Dizi ekibi yoğun bir tempo içersinde çalımlarına devam etmekte. Dizi daha başlamadan çok konuşulanlar arasına girmeyi şimdiden başardı. Çukur Adlı dizide usta oyuncuların varlığı ile beraber gençlerin gözdesi oyuncuların da olması dizinin popülaritesi artırmış. Gelelim kadroda Vartolu olarak rol alan kim gerçek adı ne? daha önce hangi dizilerde oynadı? İşte detaylar…

Çukur Dizisi Vartolu Kimdir?

Vartolu Çukur adlı mahallede doğmuş ve gençlik yılları burada geçmiştir. Bir zaman sonra Vartolu Çukur adlı mahalleden ayrılır ve kendisini suç örgütlerin içerisinde bulur. Vartolu bu çetelerin arasında acımasızlaşan biri haline gelir. Zamanında  çaylak olarak girdiği bu dünyaya şimdi mayfa lideri olur. Çevresindeki herkes Vartolu adını duyunca ne kadar acımasız ve korkunç biri olduğunu bilir ve korkar. Vartolunun  namı her yere yayılmıştır. Vartolu’nun bir tek derdi vardır. zamanında hor görüp öteledikleri Vartolu şimdi kendilerine kan kusturmaya gelmiştir. Vartolu çocukluğunda unutamadığı olayları bir bir hatırlar ve acısını Çukurdan çıkarmak için bir bir planlarını devre sokar.

Çukur (Vartolu) Erkan Kolçak Köstendil Kimdir? 

Çukur dizisinin acımasız mafya lideri Vartolu karakterine hayat verecek olan Erkan Kolçak Köstendil’dir. 1984 yılında Bursa’da hayata gözlerini açan Erkan şu an 34 yaşındadır. Lise eğitimini yine Bursa Atatürk lisesi mezunudur. Lise eğitimini bitirdikten sonra kendisini oyunculuk alanında geliştirmek ve bu sektörde var olmak için “Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü” nü tamamlar.

Üniversite eğitiminden sonra Face üzerinden kendisinin yazıp yönettiği mukadderat adlı diziden sonra hayatının km taşlarından olan “Sakarya Fırat” adlı dizide bir eri canlandırmıştır. Buradaki dizide kendisini göstermiş ve yıldızı parlamıştır. daha sonra bir çok diz ve filmlerde boy gösteren Erkan yakın zamanda 2014 yılı yapımı “Ulan İstanbul” adlı dizde bir hırsızı canlandırmıştı. 

Çukur Dizisi (Vartolu) Erkan Kolak Köstendil’in Fotoğrafları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın