Çukur

Çukur Dizisi Yamaç’ın Yeni Partneri Belli Oldu!

27 Mayıs 2019 Pazartesi 2. sezon finali ile aramızdan ayrılan Show TV’nin sevilen dizisi bir çok sorularla aramızdan ayrılırken dizinin oyuncu kadrosuna bomba transferler gelmeye şimdiden başladı. Daha önce kendisini hakan muhafız oyuncuları arasında Leyla olarak izlediğimiz, ayrıca yakın zamanda Meryem isimli dizide baş rol olarak Meryem karakterine hayat veren başarılı oyuncu Çukur dizisi oyucuları arasına dahil oldu. 

2. sezon 34. bölümü ile aramızdan ayrılan dizide baba ile oğlun, sırf ailelerini kurtarmak adına bir birini vurmaya zorlandığı dizide bizleri yakından takip eden okurlarımız Çukur İdris Koçovalı karakterini öldüğünü zaten daha önceki yazılarımızda öğrenmişti. Hala duymayan kaldıysa buradan ayrıca duyurmak istedik.

Geçtiğimiz sezon kendi kontrolünde olan mahallesini karakuzulara kaptıran Koçovalı ailesi, onu geri almak adına kanın son damlasına kadar mücadele ederek karakuzuların elinde olan Çukur’u geri aldı ama içlerine kadar giren Yüzüklü adam Yücel’i fark edememeleri felaketleri oldu. Yücel bildiğiniz üzere İdris babanın yıllar önce öldürdüğü adamın oğlu olması ve Yücel defalarca İdris babayı öldürmek istese de onu başaramayınca, karakuzuları kuran ilk kişidir. 

Yücel’in yıllarca biriktirdiği intikamını tek tek almaya başladı. Sena’yı Yamaç’ın gözleri önünde öldürdü. Sonrasında Akşın’ı öldüren Yücel, Aliço’yu da kaçırdı. Dizide Yamaç’ın partnerinin ölmesi ile doğan boşluğu Hakan Muhafız dizisinde harika iş çıkartan oyuncu Ayça Ayşin Turan Çukur dizisine dahil oldu.

Yamaç’ın Yeni Sevgilisi Kim Oldu?

Çukur dizisinin 3. sezonda diziye Yamaç’ın yeni partneri ve sevgilisi olarak dahil olacak oyuncunun gerçek ismi Ayça Ayşin Turan’dır. 25 Ekim 1992 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açan güzel oyuncu 1.67 boyunda ve 48 kilodur. İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünü yakında tamamlayan oyuncu Kalan D ekranlarında yayınlanan Meryem isimli dizide Meryem karakteri ile harika bir iş çıkartmış, yaz dizisi olarak başlayan diziyi sezon dizi olarak devam ettirmesinde önemli bir rol oynamıştı. 

Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü Tiyatrosunda  kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. Ferit Selçuk ise güzel oyuncuya koçluk yaptığı Ayça Ayşin Turan, Sinop Belediye Konservatuvarında da oyunculuk adına ayrıca eğitim almıştır. İlk olarak karşımıza 2011 yılında Dinle Sevgili isimli dizi ile dizi oyunculuğuna başlamıştır. 2014 yılında ise Güllerin Savaşı isimli dizi de “Gülru” karakteri ile Gülsem Sipahi’ye karşı hem yeteneğini hem de güzelliği ile onu alt etmişti.  Çukur dizisi Yamaç’ın sevgilisi olarak diziye katılacak oyuncu henüz hangi karakter ismi ile katıldığını bilmiyoruz. Şu an için sır gibi saklandığını söylemek isterim. 

Etiketler
DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı