Çukur

Çukur Emir Kim? Çukur’da Dengeler Değişiyor!

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur’a bomba transfer! Çukur Emir karakteri diziye öyle bir giriş yapacak ki herkes şaşıracak. İşte Emir karakteri hakkında detaylar!

Ailesiyle beraber Çukur’a gelecek olan Emir, Çukur’da dengeleri değiştirecek. Dizinin gelecek sezonunda da yer alacak Emir’in dizide oldukça önemli bir karakter olduğu net. Emir rolüne kim hayat verecek gelin birlikte bakalım.

Çukur Emir Gerçek Adı Hayatı

Uğur Aslan Çukur dizisinde Emir rolüyle ekranda olacak. Son olarak Atv ekranlarının sevilen dizisi “Kuruluş Osman” dizisinde Nizamettin karakterine hayat vermiş olan oyuncu Çukur dizisiyle yeniden ekranlarda olacak.

Şubat 1972 tarihinde dünyaya gelen Aslan, Fulya Filazi Menajerlik oyuncusudur. Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. “Beşinci Boyut” dizisi ile sektöre adım atan oyuncu, 2005 yılında “Gümüş” dizisinde rol almıştır. Daha sonra “Derdest” dizisi kadrosunda yer alan Aslan, 2009 yılında “Aile Reisi” dizisinde yer aldı. ugur aslan resmi 2010 yılında yayın hayatına başlayan ve üç sezon devam eden, Kapadokya’da çekimleri gerçekleşmiş olan “Yer Gök Aşk” dizisinde yer almıştır. Bu dizide Cüneyt karakteri ile yıldızı parlayan Aslan, 2012 yılında “Karadayı” dizisinin Adnan’ı olarak seyirci karşısına çıkmıştır. Polisiye dizisi denilince akla gelen dizilerden olan “Kanıt” dizisinde Komiser Zafer karakterine hayat vermiştir.  ugur aslan resmi“Kara Sevda” dizisinde yer alan Aslan, son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın rol aldığı “Siyah Beyaz Aşk” dizisinde rol almıştır. Bu dizide Cem karakterine hayat vermiştir. “Açlığa Doymak”, “Aşık: Aşkın Gözü Kördür”, “Daha” adlı sinema filmlerinde rol alan oyuncu Kuruluş Osman dizisinde Nizameddin rolüyle seyirciden tam not alıyor! Oyuncu Sema Ergenekon ile evlidir. 74 kg ağırlığında olan oyuncu 178 cm boyundadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu