Çukur

Çukur Ersoy Kim? Daha Önce Nerede Oynadı? Çukur Dizisi Ersoy Gerçek Adı Ne?

Show TV’nin popüler dizisi olan Çukur oyuncu kadrosuna 2. sezonda her bölümde yeni isimler katılmaya ve kadroyu canlı tutmaya devam ediyorlar. Bu yazımda Çukur Ersoy kim olduğunu ve Çukur dizisi Ersoy gerçek adı  ve daha önce hangi dizi veya filmlerde oynadığını bu yazımızda siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalışacağız. Sakın bizden ayrılmayın. 

Çukur Ersoy Kim? Nasıl Bir Karakter?

Show TV’nin en çok izlenen dizisi olan Çukur dizisinde her bölüm sizlere yeni oyuncular geliyor. Bizde sizlere bu gelen oyuncuların önce dizide nasıl bir karakter olduğunu daha sonra gerçek hayatı hakkındaki bilgileri vereceğiz. Yani gerçek adı ve oynadığı dizilerden bahsedeceğiz. Şimdi Çukur Ersoy karakteri başta söyleyeyim Karakuzular’ın adamı ve en tepede olana Çeto’nun hukuki adamı diyebiliriz.

Yasal işlerini takip eden Ersoy, alt çetelerin de yönetimi kendi elinde ve çeteler arsında çıkacak olan çatışmaları engelleyen ve Karakuzular yönetimde oldukça kendi istediği dışında hiç kimse kavga etmeyeceğini kendilerine verilen ekmek ile yetinmesi gerektiğini anlatan ve oldukça hızlı konuşan ve matematiksel değerle konuşan ilginç bir karakter olduğu görüyoruz.

Şimdi Çukur dizisinde Ersoy karakterini anlattıktan sonra oyuncunun gerçek adını ve oynadığı dizileri alt kısımda anlattık. Hangi oyuncu canladırıyor merak ediyorsanız al paragrafa bakabilirsiniz.

Çukur Ersoy Gerçek Adı Ve Oynadığı Diziler

Geçtiğimiz sezonu oldukça başarılı bir şekilde kapatan Çukur dizisi yeni sezona da bomba gibi hazırlanmış ve her bölümde yeni isimler dahil olmaya ve hikaye oldukça heyecanlı olmaya devam ederken 24 Eylül pazartesi günü 2. sezonda yeni bir oyuncu katıldı. Ersoy olarak katılan bu karakter oldukça önemli olacak.Çukur Ersoy Kim (Çukur dizisi Ersoy) Mehmet Yılmaz Ak Resmi 1Şimdi Çukur dizisi Ersoy gerçek adı Mehmet Yılmaz Ak‘tır. Ocak 1986 yılında hayata gözlerini açan oyuncu Kadir has üniversitesi tiyatro bölümü mezunu olan Mehmet Yılmaz Ak, ilk kez kamera karşısına 2013 yılında Ben de Özledim isimli dizide bölüm oyuncu olarak başladığı bu serüveni 2015 yılında “Kırık Kalpler Bankası” adlı sinema filminde Serkan karakteri olarak yer aldı ve hem dizi hem de sinema dünyasında adını duyurmayı başardı. Yine aynı yıl “Nekro” isimli filmde İhsan olarak karşımıza çıkan Mehmet Yılmaz Ak oynadığı dizileri anlatmaya devam ediyoruz.

Belkide ismini duyurmasında en önemli proje 2016 yılında yayınlanan “İçeride” isimli dizide “Yaşar” olarak oldukça iyi bir performans göstermişti. Çukur Ersoy olarak yer almadan önce en son yer aldığı proje ise 2017 yılında “Anons” sinema filmi ve “Buğday” isimli sinema filminde yer aldı. Bakalım Çukur dizisi Ersoy olarak nasıl bir performans gösterecek. Merakla bekliyor olacağız.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu