Çukur

Çukur Ezgi Kimdir? Çukur Ezgi’nin Gerçek Adı Ne? Daha Önce Oynadığı Diziler

Çukur sezon finali yaklaşırken oyuncu kadrosuna yeni transferlerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz bölümde Haldun Dormen konuk olmuştu. Bu hafta da Ezgi karakteriyle bizlere çok tanıdık bir karakter ekranlara konuk olacak. Çukur Ezgi kimdir diye merak edenler için Çukur Ezgi’nin gerçek adı ne, yaşı, boyu, kilosu, daha önce rol aldığı diziler hakkında bilgiler yazımızda.

Çukur Ezgi Kimdir?

Ay Yapım imzalı Çukur 29. bölümü ile 14 Mayıs Pazartesi günü ekranlara gelecek. Cemil’in vurulmasının ardından bir kez daha Koçovalı Ailesinin kızmasına neden olan Vartolu dur durak bilmiyor. Yaptıkları yetmezmiş gibi hala Çukur benim olacak diye naralar atmaya da devam ediyor. İdris ise olaylar karşısında pek çok defa sınav vermiş olan Yamaç’a babası Çukurdaki bütün tapuları vermeyi istediğini söyler.

 

Bu duruma en çok bozulan kuşkusuz Selim olur zira Çukurun sahibi olmak isteyen sadece Vartolu değil bir diğeri de Selimdir. Bu sözler ile babasına karşı kin güden Selim Çukuru babasının elinden alacağını söyler. Çukur için verilen bu mücadelenin ortasında Ezgi karakteri Emrah ile karşı karşıya gelecek. Bakalım Ezgi ve Emrah arasında nasıl bir diyalog geçecek. Bunu da izleyip görelim. 

Çukur Ezgi’nin Gerçek Adı

 Çukur dizisi Ezgi’nin gerçek adı Selen Uçer. Mayıs 1983, İstanbul doğumlu olan güzel oyuncunun hem annesi hem de babası kimya mühendisliği ile uğraşmaktadır. Avusturya Lisesi mezunu olan oyuncu üniversite tercihinde ailesinin yolundan ilerlemeye karar verip Kimya Bölümünden mezun olmuştur. Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü mezunu olan ünlü oyuncu, ğniversite yıllarından oyunculuk yapmaya başlamış. Bir diğer taraftan da İstanbul Üniversitesinde şan dersleri alıp kendini geliştirmeye devam etmiştir.

çukur selen uçer resmi 1

Yüksek lisans yapmak için Amerika’ya giden oyuncu Ensemble Theatre adlı Newyork’daki tiyatroda staj yapmıştır. 2004 yılında Türkiye’ye geri dönen Uçer, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitmen olarak görev yaptı. Ayrıca Boğaziçi Üniversitesinde de oyunculuk üzerine çalışmalar yapmaya devam etti. Bir İstanbul Masalı, anlat İstanbul, Karınca Yuvası, Ara, Dicle, Fedai, Zincirbozan, Binbir Gece, Düğün Şarkıcısı, 11’e 10 Kala, Bornova Bornova, Büyük Oyun, Kahve Bahane, Kıskanmak, Ses, Deli Saraylı, Hanımın Çiftliği, Can, İffet, Böyle Bitmesin, Yabancı, Daire, Beni Böyle Sev, Kutsal Bir Gün, Kumun Tadı adlı yapımlarda yer almıştır. Son olarak Tutar mı Tutar adlı yapımda Piraye karakterine hayat vermiştir. Çukur dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacak olan Uçer, Emrah ile karşı karşıya gelecek. 

Oyuncunun sesi de oldukça güzeldir. İşte Selen Uçer’den çok güzel bir şarkı.

Selen Uçer Yaşı, Boyu, Kilosu

35 yaşında olan oyuncu boğaz burcudur. 1,74 boyunda ve 66 kilodur. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu