Çukur

Çukur İsmet Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Show Tv ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Çukur dizisine yeni oyuncu! Bakın Çukur İsmet rolüyle kim dahil oldu!

Ay Yapımın bu sezon final yapacağını duyuran Aras Bulut İynemli’nin başrolünde yer aldığı Çukur dizisine İsmet karakterine hayat verecek olan oyuncu bakın hangi dizilerde rol almış!

Çukur İsmet Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Çağla Özavcı Çukur dizisinde İsmet rolüne hayat vermektedir. 25 Eylül 1991, İzmir doğumlu olan güzel oyuncu bir süre İzmir’de yaşamış ardından Isparta’ya yerleşmiştir. cukur ismet resmi

Burada eğitimini tamamlayan oyuncu yine Isparta’da bulunana Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları ve Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Lisede iken oyunculuk konusunda hayaller kurmaya başlayan oyuncu üniversite eğitimini de bu yönde seçmiştir.çağla özavcı resmi 1

 

Kamera karşısına geçtiği ilk dizi ise 2015 senesinde ekranlara gelen “O Hayat Benim” adlı dizidir. Bu dizi ile büyük beğeni toplayan Çağla Özavcı daha sonra pek çok dizi teklifi almıştır.

“O Hayat Benim” dizisinin ardından yer aldığı bir diğer dizi de “Acı Aşk” dizisi olmuştur. Fox Tv ekranlarından yer alan “Kalbimdeki Deniz” dizisinde Şilan karakterine hayat vermiş olan oyuncu “Sen Anlat Karadeniz” dizisinde Nazar karakteriyle hafızalara yer etmiştir.

Çukur İsmet Boy Kilo

Oyuncu 1,67 boyunda ve 50 kilodur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu