Çukur Meliha Kimdir? Çukur Meliha İle İdris’in Bağlantısı Ne? Merak Edilenler

Çukur Meliha karakteri takipçilerimiz tarafından merak konusu oldu. Adını yakın zamanda duyduğumuz Meliha karakterinin İdris ile olan bağlantısı da merak edilen bir diğer konu olunca bizlerde bu yazımızda Çukur Meliha kim?

Çukur Meliha İdris’in neyi? sorularının cevapları paylaşacağız.

Çukur Meliha Kimdir?

Show Tv ekranlarının Pazartesi günlerinin vazgeçilmez dizisi olan Çukur hız kesmeden devam etmekte.

Muhteşem hikayesi, oyuncu kadrosu ve müzikleriyle seyirciden tam not almayı başaran Çukur dizisinde Meliha karakteri Gazeteci Hale’ye çok benzeyen biri.

Hatırlayacak olursanız Çukur’un ilk bölümlerinde İdris Baba, Hale onunla röportaj yapmak için geldiğinde ona Meliha diye hitap etmişti.çukur meliha resmi 2

Hatta onu görünce elindeki portakal poşetini düşürmüştü. Zira yıllardır yüzünü görmediği Meliha bir anda karşısında gibidir. Ardından Hale’ye de bu durumdan dolayı üzgün olduğunu ve onu birine benzettiğini söyler. Hale de bu durumu fark edip her gün yaptığı gibi kayıt cihazında bu durumdan da bahseder. 

Çukur Meliha İdris’in Neyi?

Hale’ye bu kadar çok benzeyen Meliha karakterinin adının geçtiği bir diğer sahne ise Bülent Ersoy’un şarkı söylediği sahne. Bu sahnede aşk şarkısı söyleyen Bülent Ersoy’u gözyaşları içinde dinleyen İdris Koçovalı’nın elinde Meliha olduğunu düşündüğümüz kişinin resmi var. Bir aşk şarkısında bir erkek bir kadının resmine bakıp ağlıyorsa şahsen ilk akla gelen şey bunun acı sonla biten bir aşk olmasıdır.

çukur meliha resmi 1

Yıllar önce yüreğini Meliha’ya kaptıran İdris ona kavuşamamış ve bu aşkı da yüreğine gömmek zorunda kalmıştır. Sosyal medyada konuşulan bir diğer konu ise Meliha’dan dolayı Beyfendi ve İdris’in düşman oldukları. Bu da ihtimal dahilinde. 

Meliha karakterini canlandıracak olan oyuncunun adı ise Şenay Gürler oldu. Çok yakında Çukurda seyirciyle buluşacak. 

Çukur Meliha Fotoğrafı Videosu

Hale’ye gönlünü kaptıran Aliço onun Beyfendi tarafından tutulmuş bir keskin nişancı tarafından öldürülmesi ile Hale ile ilgili her şeyi araştırır. İlk iş o keskin nişancıyı bulmaktır ki bunu da başarır. Sonra Hale’den kalan anıları kaldığı barakanın her tarafına koyar. Sürekli kaydettiği sesini dinler. Aliço’yu öptüğünü hatta ona aşık olduğunu anlattığı anlarda Aliço, sanki Hale karşısında gibi utanır ama yokluğuyla gam dolar. Ondan geriye kalan kitaplara ve resimlere bakar durur.

çukur meliha resmi 3

Hale’ye çok benzeyen meliha’nın resmini de odasına koyar. Hale tuttuğu kayıtların birinde Meliha’nın kendisine İdris Koçovalı’dan bahsettiğini ve merak edip bu büyük aşkın detaylarını öğrenebilmek kendisini yakından tanımak adına röportaj yaptığından bahseder. Bu anlatılanlar da Meliha ve İdris arasında büyük bir aşk olduğunu kanıtlayan cinstendir. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın