Çukur

Çukur Necip Kim? (Kumarhane Sahibi) Necip’in Gerçek İsmi Ne? En Son Nerede Oynadı?

Çukur dizisi 2. sezona bomba gibi hazırlanmış ve her bölümü reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Çukur oyuncu kadrosuna taze kan misali gelen Cumali Koçovalı karakteri oldukça iyi tepkiler alıyor. Bu bölümde Cumali ile bağlantısı olan Çukur Necip kim olduğunu ve Necip’in gerçek adını paylaşıyor olacağız. Sakın bir yere ayrılmayın. 

Çukur Dizisi Necip Kim? Gerçek Adı Ne?

Koçovalı ailesi 2. sezon başında yıkılmış ve dağılmış bir halde iken onları tek tek bir araya toplayan yine Çukur’un düştüğü acınası hal oldu. Cumali, mahallesine ve ailesine yapılanların intikamını Karakuzulardan bir bir alırken Karakuzular da Çukur halkını öldürmeye başladı. Yamaç bunlara engel olmak için Mahzunu oyuna getirip rezil etti.

Bundan sonra her iki taraf da daha dikkatli ve temkinli olacak. Cumali karşılarındaki orduyu hep silah gücü hem de para gücü bir arada olursa yenebileceklerini bildiği için önce Aliço’nun bildiği silahların saklandığı yere gidip Çukurdan birlikte çıkarmayı başardılar. Sıra ise para gücüne kavuşma kaldı.

Cumali zamanında piyasaya verdiği borçları toplamak için ilk iş kendisine yalvarırcasına borç istediği Necip’in (Çukur Necip) yana gidip zamanında hapse girmeden önce kumarhaneyi açmak için verdiği 58.000 TL geri ödemesini ister. Ancak Çukur Necip kim olduğunu unutmuş, havalı ve Cumali’ye minneti kalmadığı ve sırtını başka güçlere dayadığı için işi yokuşa sürünce kıyasıya kavga başlar ve mekanı alt üst ederler.

Burada bir çok dizide gördüğümüz Çukur dizisi Necip karakteri ile karşımıza çıkan oyuncunun gerçek adı çok merak edildi. Aslında dikkatli baktığımızda hemen Edho kirli İsmet karakteri ile geçen sezon Edho dizisinde oynadığını hatırlayacaksınız. Şimdi Çukur Necip karakterini canlandıran oyuncunun gerçek ismini ve daha önce hangi dizi veya filmlerde rol aldığını açıklayalım.

Çukur Necip (Çukur dizisi Necip kim) Fatih Payat

Çukur Necip’in Gerçek Adı Ve Daha Önce Yer Aldığı Diziler…

Çukur dizisine Necip (Kumarhane Sahibi) bölüm oyuncusu olarak diziye dahil olmuştur. Peki Necip’i Kim Canlandırıyor? Necip’e hayat veren Fatih Payat‘tır.

Fatih Ocak 1978 senesinde Gaziantep’te hayata gözlerini açar. Bir çok dizide bölüm oyuncusu olarak karşımıza çıkan Fatih Payat “İstanbul Teknik Üniversitesinden” mezun olmuştur. Fatih Bayatı’ı ilk olarak ekran karşısına 2004 yılında “Cennet Mahallesinde” görmüştük. Ancak tanınmasında Arka sokaklar dizisinin büyük etkisi oldu.

Çünkü Arka Sokaklar dizisinin 1. Sezonunda “Baki” Karakterine hayat verir. Aynı dizinin diğer sezonlarında Kötü adam “Özkan” karakterine hayat vermiş ve adından çok söz ettirmişti. Fatih Payat son olarak Bizim Hikaye adlı dizide yine bölüm oyuncusu olarak “Bora” karakterini canlandırdı. Fatih Payat bir çok dizide bölüm oyuncusu olarak oynadığı için yazmaya kalksak akşamı buluruz her halde ;) Fatih Payat’a Çukur Necip karakterinde başarılar dileriz.

Çukur Necip‘in Diziye Katıldığı Bölüm

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu