Çukur

Çukur Seher Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Çukur Seher kimdir, Çukur Seher gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Ay Yapımın sevilen dizisi Çukur oyuncu kadrosuna yeni bir isim eklendi. Çukur dizisinde Seher rolüyle izleyeceğimiz güzel oyuncu ise bakın kim çıktı!

Çukur Seher Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Begüm Akkaya Çukur dizisinde Seher rolüne hayat vermektedir. Son olarak “Yeni Hayat” dizisinde Fatma Karagöz karakterine hayat vermiştir.

Şubat 1991 yılında İstanbul  ilimiz de hayata gözlerini açan güzel oyuncu “İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden” mezun olmuştur. 2005 yılında ilk defa kamera karşısına geçen Begüm “Beşinci Boyut” adlı dizi ile ekran serüvenine başlamıştır. begum akkaya resmi

İlk defa sinema filmine ise 2008 yılında “Aşk Tutulması” adlı sinema filminde yer alması ile beyaz perde ile tanışmıştır. Kariyerinde önemli bir dönemeci “Doktorlar” dizisindeki canlandırdığı karakter ile ülke çapında tanınan bir oyuncu haline geldi. begum akkaya resmi

2009 yılında ise “Kapalı Çarşı” isimli dizide hayat verdiği karakter ile adından bolca söz ettirmeyi başarmıştır.  Atv’de yayınlanmış olan “Uçurum” adlı dizide rol alan oyuncunun en son rol aldığı yapımlardan biri de “Bugünün Saraylısı” isimli dizi oldu.

Dizi reyting kurbanı olup, kısa süre içinde ekran macerasına son verdikten sonra 2018 yılında “Adı Zehra” isimli dizide baş rol olarak Hayal karakterini canlandırmıştır. Buradaki performansı konusunda hemen hemen tüm dizi eleştirmenlerinden tam not olmayı başaran Begüm, 2019-2020 sezonunda Fox TV ekranlarında yayınlanmış olan “Kurşun” dizisinde Tomris karakterini canlandırdı. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu