Çukur Vartolu Öldü Mü? İşte Detaylar

Çukur dizisi 17. bölümünden ilk sahnede bir cenaze görüyoruz. Peki Vartolu öldü mü? İşte bu sorunuzun cevabı…

Çukur Dizisinde Vartolu Öldü Mü?

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur 17. bölümün ilk sahnesinde bir cenaze ile karşılaşan izleyicinin aklına gelen ilk soru Vartolu öldü mü oldu. Ancak Vartolu ölmedi. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz bölümde İdris defalarca Vartolu’nun gitmesini istese de Vartolu ayak diretmişti. Yamaç ise kendim göndereceğim diye babasından zaman istemişti.

 

Yamaç araya Saadeti de koyarak Vartolu’nun gitmesini istedi ancak Vartolu’nun Çukur’u almak istemesi nedeniyle bu isteği reddetti. Beyfendi ise en önemli adamlarından olan Vartolu’nun Çukur’da savaş açacağını zaten biliyordu ama Selim devreye girip durumu haber vermişti. Ve savaş başladı. İki grup arasında çıkan çatışmada ateşler susmak bilmedi. Vartolu ile Celasun helalleşip ayrıldılar. Ardından, gelen bir araç tarafından Vartolu’nun arabası tarandı ve içine bomba yerleştirildi.

Patlama sonrası Yamaç şok olmuştu. İdris ve adamları da patlamaya şahit oldular. Buraya kadar olanlara bakınca Vartolu öldü düşüncesi oluşsa da Vartolu ölmedi. Vartolu’yla ilgilenen Yamacın planı dahilinde olan bu araç tarama ve patlama olayı Vartolu’yu öldü göstermek için yapılan bir oyundu. Yamaç araç içerisine Vartolu’nun kıyafetlerini giymiş başka bir adamı koydurup ardından da cenazesini kaldırttı. Yamaç böylece Çukur’un daha karışmasını engelledi.

Çukur 17. Bölüm Özeti Resmi 2

Kısaca sevgili takipçilerimiz her Vartolu kıyafeti giyeni Vartolu sanmayın, kalkan cenazenin de Yamaç’ın büyük planındaki bir parça olduğunu unutmayın. Beyfendi’nin planı olma ihtimali olsa da Yamacın Aliço’dan bir adam ayarlamasını istemesi bizlere bir ipucu. Beyfendi’yi düşünme nedenimiz ise Çukur’u ele geçirmeye çalışan aslında bizzat Beyfendi’nin olmasıdır. Vartolu’nun bu büyük hedefi Beyfendi’yi de kızdırmıştır. Önceki bölümlerde de Vartolu ve Beyfendi arasındaki ipler zaten gerilmişti. Vartolu’nun İdris’in oğlu olduğunu öğrenen Beyfendi çılgına dönmüştü.

Çukur 17. Bölüm Özeti Resmi 1

Ama Vartolu ben buraya intikam almak için geldim deyip Beyfendi’yi bu konuda inandırmıştı. Vartolunun kendi başına işler çevirmesine iyice bozulan Beyfendi kendi kimliğinin ortaya çıkması bir tarafta Çukur’u kaptırmak diğer tarafta büyük bir plan içerisine girdi ama Yamacın da bir planı vardı elbet.  Aliço’nun ayarladığı adamı arabaya yerleştirip Vartoluyu öldü olarak gösterdi. Ama işin aslı hiç de öyle değil: Vartolu yaşıyor. İşte sizler için Çukur 17. bölümden ilk sahnenin olduğu sneak peek:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Vartolu Öldü Mü? İşte Detaylar (36 Yorum)

 1. Oleeeyy Vartolu göründü. Geçen bölümden beri bu sahne için sabrettim. Son sahneye koymuşlar ama olsun. Abartı ve saçma olan herşeye rağmen Vartolu için değer….:)

  • Vartolu ölürse dizi benim için bitmiştir…ki izlediğim vatanım sensinden sonra tek türk dizisi budur

 2. Vartolu sahattin olmedi bu da yamacin oyunu vartolu saf degistirerek beyfendi ve selimi desifre edecek ve bunlar olunce film bitecek

 3. Vartolu yoksa çukur biter. Lütfen senaristler vaartoluyu. Yaşatın o muhteşem bir karakter hem güldüren hem ağlatan
  , tek kelime ile harika bi oyuncu

 4. niye boyle raconlar cukurda jerkez canini veriyo o iistiyo birilieri öldurluyo vartolunun yerine konan can degil mi ya gencler silaha olmadi birilerinin kölesi olmaya özendiriliyo pehhhh vartolu bana masal anlat dedi ya düsürdü bebe kiskancligina indirgendi lan minicik cocuk sokaga atilmis ya o pasa vs cook sürunmeli cok.

 5. Eğer o yönetmen dizinin tek izlenme nedeni olAn karakteri ilk 16. Bölümde öldürüyorsa onun ben ta beynini s…:)) vartolu ölürse hakkaten kimse izlemez artık bu diziyi.

 6. Yamaç un aliço dan istediği kişi bindirildi arabaya. Yamaç vartoluyu kurtarmak için Planladı ölen Vartolu değil. Emin’im son kararım…

 7. Vartolu giderse ben bu diziyi izlemem zevk alamam kesinlikle çok iyi bir oyuncu çukurun vazgeçilmezi

 8. Bende size katılıyorum Cihan bey bu kadar kolay olamaz belki adamlarıda bilmiyordur gerçeği ama Vartolunun bu kadar çıkarıbileceklerine ihtimal vermiyorum 🤔🤔🤔 ama Yamaçda bişeyler planladı bakalım ne olcak fragmanlar merak konuşuu 🤔🤔🤔

  • abla cihan abinin tahmin bölümüne baktım olayı yamaç ayarlamış diyor. ben izlemedim ama hızlandırılmış bir şekilde çukuru izleyeceğim yok sa haftaya anlamıyorum olayları 🙂