Çukur Veysel Kim? (Cumali’nin Adamı) Çukur Dizisi Veysel Karakterini Kim Canlandırıyor? Oyuncu Hakkında Merak Edilenler

Çukur Veysel karakteri bölüm oyuncusu olarak geldiğini düşündüğümüzden dolayı bu oyuncu hakkında bilgilendirme yazısı yazmamıştık. Ancak senaryonun gidişatına baktığımızda Cumali’nin adamı olması ve karakuzulara karşı savaşması nedeni ile Çukur dizisi Veysel karakteri oldukça önemli bir konuma gelmiştir.

İkinci sezon İdris Koçovalı’yı döven ve kötü bir karakter olduğunu sandığımız, Cumali’nin adamı Veysel olarak diziye dahil olan oyuncu hakkında tüm merak edilenleri siz değerli okurlarımıza açıklamaya gayret ettik. Oyuncunun gerçek isminin ne olduğu hangi projelerde yer aldığı, kaç yaşında olduğu ve en son hangi dizide oynadığı gibi bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

Çukur Veysel Kim? Nasıl Bir Karakter? Karakuzuların Adamı Mı?

Çukur dizisinin başlayacağı zamanlar aklıma geliyor ve bir çok dizi eleştirmenleri Söz dizisi de aksiyon dolu olduğunu ve Söz dizisi izleyenlerin kesinlikle Çukur dizisi izlemeyeceği yönünde açıklamalarını hatırlıyorum. Ancak ikinci sezonuna 17 Eylül 2018 tarihinde başlayan ve geçtiğimiz ilk sezonu başarılar ve reytingler kırarak sezon finali yapan Çukur oldukça iyi konumlar elde etti. Her bölümü aksiyon dolu olan Çukur Oyuncu kadrosuna yeni sezonda yeni isimler dahil olmaya devam ediyor.

Bu hafta 10. bölümü ile 19 Ekim Pazartesi günü ekrana gelen olan bölümde Çukur Veysel olarak dahil olan karakter, Yamaç ve adamlarını ölümden kurtarıyor. Yamaç, karşısında hiç tanımadığı biri kendisini kurtardığını görünce, şaşkın bakışları ile ağabeyi Cumali’ye bakınca, Cumali bende ekibimi kurdum diyerek Veysel’in kendi adamı olduğunu açıklamıştır. 

Veysel Çukur dizisinde  küçük çaplı bir mafya gibi pazarcıları korkutup onlardan zorla aldığı paralarla hayatını devam ettirirken İdris baba ile karşı karşı gelmesi ve İdris babaya dövmek için ne kadar adamı varsa gelip toplamış ve İdris babayı darp etmiştir. Ancak İdris baba, pazarcı Sermet’i kurtarmak için, yine Veysel’in karşısına çıkmış ve bu sefer Veysel’i yerden yere vurmuştur. Bir nevi intikamını almıştır. Şimdilik karakuzuların adamı olduğunu öğrenemedik. Umarım Karakuzuların adamı çıkmaz. Bu arada Çukur Ersoy kim olduğunu merak ediyorsanız Tıklayınız.Çukur Veysel (Halil Babür) Resim 1

Sözlerimiz daha fazla uzatmadan Cumali’nin adamı olan Çukur Veysel kim? Gerçek ismi ve hakkında merak ettiğiniz oyuncunun gerçek hayatı ile ilgili tüm bilgileri hemen alt paragraf da sizleri bekliyor. Eğer aradığınız bilgi bu yazı içerisinde yok ise yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Çukur Dizisi Veysel Karakterini Kim Canlandırıyor? Gerçek İsmi…

Çukur dizisinin ikinci sezonunda Çukur oyuncuları arasına dahil olan ve Cumali’nin adamı Veysel olarak diziye dahil olan oyuncunun gerçek ismi Halil Babür’dür. Haziran 1987 yılında Bitlis ilimizde hayata gözlerini açan oyuncu Haliç Üniversitesi Tiyatro alanından mezun olmuştur. Şu an 31 yaşında olan Halil Babür, ilk kez kamera karşısına 2008 yılına yayınlanan “Yaprak Dökümü” dizisinde  “Talat’ın oğlu” rolünde kendisini izlemiştik. Halil Babür, okuldan çıkar çıkmaz tabi ki dizilerde oynamaya başlamadı.Cukur Veysel Cumalinin adamı (Halil Babür) Resim 1 Bir çok tiyatro oyununda yer almayı başarmıştır. Halil Babür’ü popüler yapan ve ülke çapında tanına bir oyuncu olmasına neden olan yapım ise “Pis Yedili” dizisinde “Trafo Mert” karakteri ile olmuştur. İlk sinema deneyimi ise 2009 yılında “Ay Lav Yu” sinema filminde “Faruk” olarak beyaz perdede kendini izlemiştik. Çukur Veysel olarak diziye dahil olmadan önce en son 2017 yılında yayınlanan”Kar” sinema filminde “Hazerhan” karakterini canlandırmış ve bu performansa Adana film festivalinde gelecek vaad eden genç oyuncu ödülünü almıştır.

Çukur Dizisi Veysel‘i Bir de Trafo Mert Olarak İzleyin

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın