Çukur

Çukur Yamaç Ölecek Mi? Saadet Evlenecek Mi? Merak Edilenler

Çukur bomba bir bölümlerle seyirciyle buluştu. Yamaç ölecek mi? Saadet evlenecek mi? sorularının cevaplarını haberimizin devamında paylaştık. 24 Aralık 2 Sezonda ekrana gelen 15. bölümde Yamaç vuruldu peki 24 Arakta ekrana gelen sahnede [mavibuton]Yamaç Ölecek mi[/mavibuton]? Aras bulut iğnemli Çukur dizisinden ayrılıyor mu? Merak ediyorsanız yukarıdaki mavi butona tıklayınız.

24 Nisan Çukur Dizisi Yamaç Ölecek Mi?

Yamaç canı bahasına da olsa bu yangını durdurmaya kararlıdır. Yangın söndürme işini halleden Yamaç bir süre sonra dumandan etkilenip yere düşer. Yamaç ölecek mi diye akıllara gelen o sorunun cevabı hayır ölmeyecek. Biliyorsunuz yangın söndürme butonuna basmıştı. Yangın sönecek ve Yamaç hastaneye kaldırılacak. 

Çukur 17. Bölüm Özeti Resmi 2

Peki olaylar nerden buraya geldi? Gelin bir de ona bakalım. 26. bölümde, Vartolu, kardeşi gibi gördüğü Medet’in kaçırılmasına delirir. Medet ise Koçovalı Konağında sorguya çekilmiştir. Medet, Kahraman’ı vurma sebebi olarak verile emre itaat ettiğini söyler. Vartolu, Yamaç’tan Medet’i istese de Yamaç mekanını kapat ve malzemeyi yok et der. Vartolu bu tabiki kabul etmez. Yamaç ise kardeşi olduğu için elinden geleni yaptığını söylese de Vartolu’nun gözü dönmüştür ve tek amacı Medet’i almaktır. Bu amaç için elinden geleni yapacaktır. Yamaç, Emmi, Paşa ise Çukur’daki bu olanalra dur demek için plan yapmaktadır. Saadet ise evlendirileceğini Sena ile paylaşır. Sena buna izin vermem dese de Saadet, İdris ne derse o olur diyerek durumu anlatır. Sena durumu Yamaç’a söyler. Yamaç da ben buna izin vermem der. Sena kendisine gelen telefonu açar, arayan Anıldır ve Senadan yardım isteyip yaralı olduğunu söyler. 

çukur 23 nisan resmi

Selim ise bilgi almak için Aliço’nun yanına gider. Aliço üç adamdan söz eder. İkisi bellidir. Diğeri ise sakallı ve Nazım’dan kısa diye bilgi verince Selim ona teşekkür için çorba ikram eder. Eve geldiğinde Ayşe ona Saadet ile Cemil’i evlendirmek istediğini söyler. Cemille konuşmasını rica eder.  Bu diziye dahil olan Anıl, belalı bir adamdır ve Emrah’ın yönlendirmesiyle hareket etmektedir. Telefonu kapattığında Emrah’a yaralı değilim deyince Emrah silahla onu yaralar ve problem değil diye dalga geçer. Sena bir yolunu bulup Anıl’ın yanına gider. Emrah’ın tek derdi vardır o da Sena’yı Yamaç’tan ayırmak. Bu nedenle Anıl’ı da kullanmıştır. Anıl, Sena’nın eski erkek arkadaşıdır. Resim çizme konusunda oldukça yetenekli olan oyuncu uyuşturucu kullanmaktadır. Öldürüleceğim diyerek Sena’dan yardım ister. Sena’nın ise tek isteği mutlu evliliğini bozmamasıdır. Yamaç ise telefonu kapalı olan Sena’ya ulaşamayınca telaşlanır ama annesini yanına gitti zannedip rahatlar. 

Çukur Saadet Evlenecek Mi?

Geçtiğimiz bölümde Vartolu, Saadetin evlendirilmesine engel olamamıştı. Bu nedenle akıllarda kalan bir diğer soru da bu soru oldu. Selim’in karşısına geçen Vartolu, o adayı öldüreceğim deyince Selim onu yatıştırmaya çalışır. Ancak seven gönül ikna olmaz ve sevdiğinin gitmesine razı olmaz. Ne edip edip Saadetin evlenmesine engel olacak. Bunu sağlayacak olan ise Yamaç olacak. 

çukur 22. bölüm resmi 2

26. bölümde; İdris, Vartolu’nun evine giderken korumaların kendi adamlarından olduğunu görünce daha içeri girmeden gidip Selim’e işleri senin elinden aldım diye rest çeker. Selim çılgına döner, onu Yamaç dahi sakinleştiremez. Selim kendini bir anda Nazım’ın yanında bulur. Nazım’ın da tam aradığı budur: kaleyi içten fethetmek için bir piyon. Selim Saadet’in evlendirilmesi konusunda annesiyle konuşunca Sultan çok ağır konuşur ve korkaksın der. Ayşe ise konuşmalarını dinleyip eşinin kendisini sevmediğini söyler. 

çukur 19. bölüm resmi 1

Emrah ise Yamaç’a Sena’nın geçmişini bilmediğini hatta eskiden bir sevgilisi olduğunu anlatır. Yamaç gece de eve gelmemiş olan eşini kıskanır ve merak eder. Sena’nın annesinin yanına gider ve Sena hakkında bilgi alır. Sena ise Anıl’ın isteğini yerine getirip uyuşturucu getirtir. Yamaç ise Sena’yı takip etmektedir. 

çukur 19. bölüm resmi 3

İdris fikrini Saadet’e sorduğunda Saadet siz nasıl derseniz diye cevap verir. Bu esnada Vartolu çılgına dönmüş bir halde Saadet’i arar ve buluşmak ister. Saadet de İdris baba ne derse o deyince Vartolu, soluğu babasının yanında alır. İdris, yaşadığın hayatın içine o kızı sokmayacaktın der ve Saadet’in seninle bir işi yok der. Vartolu sinirli sinirli evden çıkar. Silah deposunun yanmasını sağlayıp intikamını alacaktır. Durumu haber alan Yamaç da oraya gider. 

Çukur 27. Bölüm Ön İzleme

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu