Çukur

Çukur Yaman Kim? Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında? (Çukur Samatlılar Kim? )

Çukur dizisine yeni bir aşiretin dahil oldu: Samatlılar. Peki Çukur Samatlılar kim? Samatlıların başında bulunan Yaman kim? Tüm bu soruların cevapları Çukur Yaman kimdir başlığımız altında sizlerle.

Çukur Yaman Kimdir? Yaman’ın Gerçek Adı Ne?

Ay Yapımın iki sezondur adından söz ettiren dizisi Çukur efsane bölümlerle ekranlarda olmaya devam etmekte. Dizide Karakuzuların gelmesiyle ortam bayağı gerilmişti. Şimdi bir de Samatlılar ile mücadele vermek gerekecek. Vartolu’nun geçmişte adamlarını öldürdüğü bir aşiret olan Samatlılar’ın başında Yaman Samatlı var.

Yaman Samatlı geçmişte adamlarını öldüren Vartolu’nun peşindedir. Vartolu’yu ilk buldukları yerde yaptıklarına pişman etmeye niyetli olan Samatlılar bu defa Çukur’a gelecek ve Çukur’un yeni sahibi olan Karakuzulardan Vartolu hakkında bilgi alacak.

Vartolu’nun düşmanı olan Samatlılar daha sonra Karakuzularla iş birliği yapıp Koçovalılara karşı Çukur’un sahibi biziz diye meydan okuyacaklar. Büyük bir aşireti yanına aldığına sevinen Karakuzular bu vesile ile güçlerine güç katacak. Ancak Koçovalılar da bu Çukur’u burada bırakmayacak!

Çukur Yaman’ın gerçek adı ise Kaan Yıldırım. Kaan Yıldırım kimdir, kaç yaşında, en son hangi dizide rol aldı sorularının cevaplarıyla devam edelim: Aralık 1986 yılında İstanbul da dünyaya gelen karizmatik oyuncu,  Londra Brunel Üniversitesi pazarlama mezunudur.İnsalık Suçu Oyuncuları Kaan Yıldırım Resmi 2Oyunculuk eğitimini “Atölye Kraft’ta” aldı. Yıldızının parladığı iki önemli dizi Kaan’ın hayatında dönüm noktası olmuştur. İlki Kanal D ekranlarında “Kayıp” adlı dizide kahyanın oğlu keremin  arkadaşı rolü ile, ikincisi ise 2014 yılı yapımı “Ulan İstanbul” adlı dizide ferdi karakteri yıldızının parlamasına sağlamıştır.

2016 yılı yapımı “kalbim yangın yeri” adlı dizide Volkan karakteri ile karşımıza çıkmış olan oyuncu son olarak ise Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Klavye Delikanlıları” adlı dizide rol almıştır. Bu dizide Kerem karakterine hayat veren oyuncu 1,80 boyunda ve 70 kilodur.

Kendisi gibi oyunculukla uğraşan Kalbim Yangın Yeri adlı diziyle tanıdığımız Ezgi Eyüpoğlu ile bir yılllık evlidir. Son olarak Kanal D ekranlarından yayınlanmış olan “İnsanlık Suçu” adlı dizide Cemal karakteriyle de büyük beğeni almıştır.

Çukur dizisinde rol arkadaşı olan Erkan Koçak Köstendil ile daha önce de Ulan İstanbul’da rol almış ve bu dizide iki dosta hayat vermiştir. Çukur dizisinde ise iki düşmana hayat verecektir.

Çukur Yaman Kimdir Video

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu