Çukur

Çukur Yasmin Kimdir? Akın’ın Yeni Sevgilisi

Çukur Yasmin kimdir, Akın’ın yeni sevgilisi olacağı düşünülen Yasmin karakterine hangi oyuncu hayat vermektedir sorularının yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Çukur Yasmin Karakteri Kim?

Show Tv ekranlarının Pazartesi günü ekranlara gelen dizisi Çukur’da Afgan Yasmin karakteri dikkat çekti.

Geçtiğimiz bölümde Akın’ın karşıladığı ve onu koruyacağını söylediği Yasmin’den Akın gözlerini alamadı. Akıcı bir Türkçe ile konuşması ile dikkat çeken Yasmin, Akın’ın yeni sevgilisi olabilir konusu gündemde.

Çukur Yasmin Gerçek Adı Dizileri

Gamze Doğanoğlu Çukur dizisinde Yasmin karakterine hayat vermektedir. Akın’ın sevgilisi olacağı düşünülen Yasmin karakterine hayat veren güzel oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

Gamze Doğanoğlu Kimdir? Yaşı Dizileri

Son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “Benim Adım Melek” dizisinde Zehra karakterine hayat vermiştir. 1996 yılında dünyaya gelen oyuncunun doğum yeri ise İstanbul. Haliç Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan güzel oyuncu, pek çok reklam filminde yer aldı.cukur yasmin resmi

“Kalbimin Sultanı” dizisinde canlandırdığı Gülfidan Sultan rolü ile büyük beğeni kazanan Doğanoğlu, Mandalina Casting oyunculuk ajansına bağlı olarak çalışmaktadır.gamze doganoglu resmi

TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “Alija” dizisinde Halida karakterine hayat vermiş olan genç oyuncu, 2017 yılında “Arka Sokaklar” dizisinde oynamıştır.Tadım, Akbank, Hopi reklamlarında yer almış olan oyuncu hakkında diğer detaylarla devam edelim.

Gamze Doğanoğlu Yaşı Boyu Kilosu

Güzel oyuncu 24 yaşındadır. 163 cm boyunda olan Doğanoğlu, 48 kg ağırlığındadır.

Çukur Yasmin Akın Sahnesi

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu