Çukur

Çukur Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak (2020-2021)

Çukur Yeni Sezon başlama tarihine artık sayılı günler kaldı. Show TV ekranlarında reyting rekorları kıran sevilen dizinin bu yıl final sezonu ile karşımıza olacak. İşte Çukur yeni sezon başlama tarihi ve detayları…

Çukur dizisi 3 sezon 26. bölümü ile sezona erkana veda etmek durumunda kaldı. Geçtiğimiz sezon 34 bölüm çeken dizi bu yıl korona virüs sürecinden dolayı 26 bölüm çekebildi. Bir sezon olarka planlana ama aldığı reytinglerle dizinin senaryosuna ekleme yapılarak 3 sezon süren Çukur dizisi 4. sezonu ile ekranlara veda edecek.

Abartılı silah ve dövüş sahneleri ile bir çok kez eleştiri konusu edilse de binlerce hatta milyonlarca genç dizinin haranı oldu. Giydikleri kıyafetlerde bile çukur dizisinin sembolleri ülke çapına kısa sürede yayıldı. Böylesine önemsenen dizinin de final sezonun çekimlerinin ne zaman başlayacağı, korona virüse karşı nasıl önlem alacağı çok merak ediliyor.

Çukur Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak (2020-2021) Resmi
Çukur Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak (2020-2021) Resmi

Şu an haber merkezimize gelen bilgiler doğrultusunda set çekimleri öncesinde oyuncuların replikleri dağıtılacak. Oyuncular rollerine çalıştıktan sonra çekimler yapılacak. Normal de dizi çekimlerinde replik ve senaryo basına sızmaması için çekim yapılmadan önce dağıtılırdı.

Şimdi oyuncular rollerine set ortamında daha uzun süre çalışıp, oynayacağı rolü tek seferde çekilmesi sağlanacak. Bu da oyuncuların bir arada olmamasına bir nebze engel olacak. Bunun dışında set içerisine girişlerde yine standart tedbir gereği ateş ölçümü yapılarka oyuncu, kameraman ve yönetmen set içerisine alınacak.

Çukur Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacağı Belli oldu

2020-2021 sezonunun hazırladıkları artık tamamlandı. Oyuncular ise yeni sezona bomba gibi hazırlandı. Artık geriye çok az bir zaman kaldı. Bizlere gelen bilgiler neticesinde Çukur dizisi yeni sezon çekimleri yapılmadan önce 4-5 Ağustos tarihinde okuma provası yapılacak. 16 Ağustos itibari ile yoğun mesai başlayacak.

Çukur Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacağı Belli oldu görseli
Çukur Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacağı Belli oldu görseli

Geçtiğimiz sezon 26 bölüm çekebilen ve 8 bölüm eksik çeken dizi bu yıl korona virüs sürecini de dikkate alarak 30 bölüm çekmeyi planlıyor. Aksi bir durum olmadığı takdirde 2021 Ramazan bayramı öncesinde Çukur dizisi 4 sezon final bölümü ile aramızdan ayrılacak.

Kısaca Çukur dizisi ve Ay yapım yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor. Çukur yeni sezon başlama: tarihi Eylül 7 Eylül 2020 Pazartesi olması bekleniyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu