Çukur

Çukur’a Yeni Gelen Oyuncular Kim? (2018-2019) Yeni Sezonda Çukur Yeni Gelen Kim? Gerçek İsimleri Ne?

Çukur yeni sezon 2018- 2019 sezonu 17 eylül pazartesi günü ekrana gelmeye hazırlanırken çukur yeni gelen oyuncu kim diye merak edenler olmuş. Bizde sizler için yeni sezonda Çukur oyuncularına dahil olan isimleri açıklayacağız. 

Çukur Yeni Gelen Oyuncular Kim? Yeni Sezonda Çukur Oyuncu Kadrosuna Kim Dahil Oldu?

Çukur dizisi geçtiğimiz yıl 23 Ekim 2017 tarihinde Show TV de ilk sınavına çıkmıştı. Ancak daha dizi başlamadan Star TV ekranlarında yayınlanan Söz dizisine rakip olamayacağını kısa sürede biteceği yönünde bir çok dizi analizcileri yorum yapmıştı. Ancak hikayenin sıradanlıktan çıkması ve bir birinden ilginç dizi müzikleri ile bir de oyuncular rollerini yaşayarak oynaması diziyi zirveye taşıdı.

Her bölümü olay, aksiyon dolu Çukur dizisinde gelecek sezonu iple çekilmeye başladı. Daha hiç bir ulusal medya Çukur dizisinin yeni sezon başlama tarihi ne zaman olduğunu açıklamadan sitemiz Çukur dizinin yeni sezon başlama tarihini 17 Eylül olarak açıklamıştı. Şimdi yine farkımızı ortaya koyup Çukur yeni gelen oyuncu kim? Gerçek adı ne? Daha önce hangi dizi veya filmde oynadı? Tek tek açıklamaya çalışacağız.

Necip Mermili (Cumali)

İlk olarak Çukur dizisinde bu sezon adını sıkça duyacağımız kişi Necip Memili oldu. Şu an için dizideki oynayacağı karakteri sır gibi saklansa da oyuncunun karakterini sitemizde kısa süre içerisinde duyuracağız. Peki Necip Mermili kimdir? Biraz ondan bahsedelim. Belki aranızda oyuncuyu tanımayanlarınız olabilir. Mayıs 1980 yılında 01 plakası ile ünlü ilimiz olan Adana da hayata gözlerini açan Necip, doğduğu şehirde Çukurova Üniversitesi Tiyatro bölümünü okuyarak lisans eğitimini tamamlamıştır. İlk kez 2005 yılında kamera karşısına geçse de ismini 2007 yılında “Yaprak dökümü” adlı dizide “Erkan” rolü ile duyurmaya başladı.çukur necip memili resmiYıldızının parlaması ve ülke çapında tanın bir oyuncu olası ise 2009 yılında “Hanımın Çiftliği” adlı dizide Zaloğlu Ramazan karakteri ile olmuştur. Genç yaşına rağmen 32 projede kimiz zaman bölüm oyuncusu kimi zaman da oyuncu kadrosunda yer almayı başarmıştır. Çukur dizisine katılmadan önce en son 2018 yılında yayınlanan Şahsiyet adlı dizide Tolga karakterine hayat vermişti.

Erkan Avcı (Çeto) 

 Erkan bey de aldığımız duyumlara göre yeni sezonda Çukur oyuncu kadrosunda yer alacak.  Çukurdaki oynayacağı karakter ise Çeto karakterini canlandıracak. Erkan bey de bu sene Çukur kadrosunda yer alacak. Peki Erkan Avcı Kimdir? Ocak 1982 yılında Diyarbakır da hayata gözlerini açan usta oyuncu Mimar Sinan Üniversitesinde oyunculuk üzerine lisans eğitimi almıştır. İlk kez kamera karşısına 2006 yılında “Köprü” isimli dizide Hasan karakterini canlandırması ile bu sektöre adım atmıştır.çukur erkan avcı resmiErkan’ın şansı yaver gitmesi ile dönemin en popüler dizilerinden olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde “”Gürhan” karakterini oldukça başarılı bir biçimde canlandırmıştır. Hemen arkasından 2009 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Sakarya Fırat” adlı dizide dört sezon boyunca Ethem karakterini canlandırmış ve oldukça iyi tepkiler almıştı. En son oynadığı dizi 2017 yılında Payitaht Abdülhamit dizisinde Fehim paşa karakterine hayat vermişti.

Berkay Ateş (Mahsun)

Bu sene Çukur dizinde yer almasını beklediğimiz Berkay ateş Şubat 1987 yılında kültür başkentimiz olan İstanbul da hayata gözlerini açmıştır. Oyunculuk üzerine “Semaver Kumpanyası” da oyunculuk üzerine eğitim almıştır. İlk kez kamera karşısına 2013 yılında “Yarım Kalan Mucize” adlı sinema filmi ile bu sektöre giriş yapmıştır. çukur berkay ateş resmiİlk dizi deneyimi ise 2015 yılında “Anne” adlı dizide “Cengiz” karakterini oynayarak dizi sektörüne de giriş yaptı. Cengiz karakterine hayat verdiği bu dizinin hemen ardından Çukur dizisinde rol alacağı da yapımcı şirket tarafından basına duyurulmuştur. 

Mehmet Yılmaz (Ersoy)

Çukur dizisi Ersoy gerçek adı Mehmet Yılmaz Ak‘tır. Ocak 1986 yılında hayata gözlerini açan oyuncu Kadir has üniversitesi tiyatro bölümü mezunu olan Mehmet Yılmaz Ak, ilk kez kamera karşısına 2013 yılında Ben de Özledim isimli dizide bölüm oyuncu olarak başladı.Çukur Ersoy Kim (Çukur dizisi Ersoy) Mehmet Yılmaz Ak Resmi 1

Bu serüvene 2015 yılında “Kırık Kalpler Bankası” adlı sinema filminde Serkan karakteri olarak yer aldı ve hem dizi hem de sinema dünyasında adını duyurmayı başardı.

Halil Babür (Veysel)

Çukur dizisinin ikinci sezonunda Çukur oyuncuları arasına dahil olan ve Cumali’nin adamı Veysel olarak diziye dahil olan oyuncunun gerçek ismi Halil Babür’dür. Haziran 1987 yılında Bitlis ilimizde hayata gözlerini açan oyuncu Haliç Üniversitesi Tiyatro alanından mezun olmuştur.Çukur Veysel (Halil Babür) Resim 1 Şu an 31 yaşında olan Halil Babür, ilk kez kamera karşısına 2008 yılına yayınlanan “Yaprak Dökümü” dizisinde  “Talat’ın oğlu” rolünde kendisini izlemiştik.

Tansu Biçer (Yücel)

Çukur dizisinde çok önemli bir karakter olarak dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan Yücel karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Tansu Biçer’dir. Oyunculuk üzerine “Eskişehir Üniversitesi Devlet Konservatuvarı” bölümünü tamamlamıştır.çukur yücel kim tansu biçer resmi

İlk kez kamera karşısına 1996 yılında “Nasrettin Hoca” isimli dizi ile bu sektöre giriş yapan usta oyuncu, ilk kez oynadığı sinema filmi ise 2004 yılında “Gönül Yarası” isimli filmde bir kuaförü canlandırmıştı.

Serhat Özcan (Oruç Reis)

Dizinin 2. sezonunda bölüm oyuncusu olarak katılan ve Oruç Reis olarak karşımıza çıkan oyuncunun gerçek adı Serhat Özcan’dır. Ağustos 1961 yılında Sinop ilinde hayata gözlerini açan oyuncu Aslan burcudur.Oruç Reis Çukur Oyuncusu (Serhat Özcan) resmi

İlk kez kamera karşısına 1986 yılında “Davacı” isimli sinema filminde seyyar satıcı karakterine hayat vermesi ile başladı bu oyunculuk serüvenine tam olarak 52 projede adını duyurmayı başardı.

Sermet Yeşil (Halil)

Çukur dizisinin yeni sezonun da Halil Çakır karakteri ile diziye dahil olan oyuncunun gerçek adı Sermet Yeşil’dir. 1977, Eskişehir doğumlu olan başarılı oyuncu pek çok tiyatro oyunu, sinema filmi ve dizide rol almıştır.çukur halil kim sermet yeşil resmi

Hacettepe Üniversitesi tiaytro bölümü mezunu olan Yeşil, şehir tiyatrolarından uzun yıllar görev yapmıştır.

Cihangir Ceyhan (Akın) – Gelecek

 Çukur dizisinde 2018 – 2019 sezonunda Selim’in ceza evindeki oğlu rolünü canlandıracak olan oyuncunun gerçek adı Cihangir Ceylan’dır. Dizide ise Akın karakterini canlandıracak.çukur cihangir ceyhan resmi1989 yılında Adana ilinde hayata gözlerini açan oyuncu, kamera önü eğitimini aldıktan sonra “Sıfır Bir” dizisinde “Cio” karakterini canlandırmıştı. Çukur dizisinde akın karakterini oldukça sık duyacağımızı şimdiden söylemeliyim. 

Çukur Yeni Sezon Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=YdDbp8wi3YM

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Duyumlara gore Saruhan Hunel ve Bahadır Tok da cukura yeni sezonda girecek isimlermis.

    1. Keske girseler.Ustaları gormek cok keyifli biri Esmer biri de Kurtlar Vadisinin İlhan ı

  2. Admin sen bi hava al,hayal görüyorsun. Ramin Nezir ile Mehmet Ak nerde? Cihan ‘ ın katılacağı belli değil diye kendisi açıklama yaptı. Zekanı geliştir birsz. Çifte standart yapma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu