Bir Deli Rüzgar

Çukurdere Dizisi Konusu Ve Oyuncuları

Geçtiğimiz sezonun sevilen ve büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi O Hayat Benim’in ekibi yeni bir dizi olan Çukurdere’de tekrar birlikte.

 Fox Tv ekranlarında seyirciyi ekran başına kilitleyen O Hayat Benim, güçlü kardosuyla bu defa Çukurdere dizisiyle seyirci karşısında olmaya hazırlanıyor.

Daha önce Yalnızlar Rıhtımı olarak adını duyuran dizi Çukurdere ismi ile değişikliğe gitmiştir.

Senaristliğini Can Sinan yaptığı Çukurdere’nin yönetmen koltuğunda ise Hamdi Alkan oturuyor.

Pastel Yapımın yapımcılığını üstlendiği dizi güçlü bir oyuncu kadrosu ve ilgi çekici konusuyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Çukurdere Oyuncusu Dizi ResmiBaşrol’de Ahu Sungur’un olduğu dizide Ahu Sungur’a eşlik edecek isim olarak Kerem Alışık’a teklifte bulunulsa da henüz net bir cevap alınamamıştır.

Çukurdere Dizisi Konusu

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi O Hayat Benim kadrosu yeni bir dizi ile ekip olarak seyirci karşısında. Sevilen ekibin oynadığı dizi Çukurdere, Çukurdere Mahallesinde yaşayan pavyonda şarkıcılık yaparak ekmek parası kazanma derdinde olan Mahsude Çukurdereli ve beraber yaşadığı iki kızının hayatını anlatmakta.

Çukurdere Dizisi Karakterleri ve Oyuncuları

İzleyici tarafından merakla beklenen O Hayat Benim ve Kalbimdeki Deniz gibi sevilen dizilerin yapımcısı Pastel Yapım tarafından ekranlara çok yakında gelecek olan Çukurdere dizisinin oyuncuları haberimizin devamında.

Ahu Sungur (Mahsude Çukurdereli)

Çukurdere Oyuncu Karekteri Ahu Sungu Resmi

5 Şubat 1981’de İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu Çukurdere dizisinde Mahsude’yi canlandıracak. Aldığı rolden çok mutlu olduğunu twitter adresinde “Yeni sezonda yepyeni heyecan dolu bir hikayenin içinde, yıllardır hayalini kurduğum bir pavyon şarkıcısına hayat vereceğim. Buluşmak üzere..” diyerek belirtmiştir. Güzel oyuncu 1.75 boyunda 55 kilodadır. Ayrılsak da Beraberiz, Binbir Gece, Bu Kalp Seni Unutur Mu?, Adını Feriha Koydum, Umutsuz Ev Kadınları dizilerinde oynayan oyuncu O Hayat Benim’de Hülya karakterini canlandırmıştı.

Kerem Alışık’a teklif götürülse de henüz netleşen bir durum olmadığı ve diğer oyuncular hakkında bilgi verilmediği için oyuncular hakkında detaylar belli olduğunda sitemizce paylaşılacaktır.

Su Kutlu (Damla)

Çukurdere Oyuncu Kadrosu Su Kutlu Resmi

1 Ocak 1991 tarihinde dünyaya gelen oyuncu,  diğer oyunculardan farklı olarak oyunculuk konusunda üniversite okumamıştır. Daha önce Eti ve Maximus gibi pek çok reklamda oynayan güzel oyuncu, 1,66 boyunda ve 45 kilodur.  Güzel Köylü adlı televizyon dizisinde Sude karakterine hayat vermiştir. Bu diziden dizi çekimleri için gittiği Muğla’da bulunduğu bir barda kavga etmesi nedeniyle ayrıldığı da dedikodular arasında yer almıştır.  Kavga sebebinin ise içkisini dışarda içmek istemesine karşı çıkılması olduğu söylentiler arasında yer almıştır. Hayatımın Rolü, Ali Ayşe’yi Seviyor, Çalıkuşu, Güzel Köylü, Tutar Mı Tutar adlı yapımlarda rol alan oyuncu Kayıp İnci’de bir ressama hayat verecektir.

Ali Sürmeli (Dede)

Çukurdere Oyuncu Kadrosu Ali Sürmeli Resmi

Kurtlar vadisi Zaza karakterini gencinden yaşlısına bilmeyenimiz yoktur. Akıllarda bu karakterle bir de kırmızı eski arabası ile kaldı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu